0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Advantix spot on do 4kgAdvantix spot on do 4kg

Advantix spot on do 4kg

Pipeta przeciwpasożytnicza dla małych psów do 4 kg. Advantix odstrasza i zabija kleszcze, komary, muchy kłujące i wszy.

32,53 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktów

 • Tylko Advantix odstrasza i zabija kleszcze, komary, muchy kłujące i wszy zanim się pożywią oraz zapobiega ukąszeniu pcheł w ciągu kilku minut. Koty nie tolerują substancji czynnej permetryny, która jest zawarta w produkcie.
 • Dlatego nigdy nie należy stosować Advantixu u kotów! Pięciokrotna ochrona przed kleszczami, pchłami, komarami, muchami kłującymi i wszami.
 • Przeciw kleszczom odstrasza kleszcze zanim zdążą się przyczepić odstraszając je w krótkim czasie giną zapobiegając w ten sposób przenoszeniu chorób takich jak: borelioza, babeszjoza, ehrlichioza, riketsjoza.
 • Przeciw pchłom zabija pchły w ciągu 3-5 minut od kontaktu, zabija larwy pcheł wokół leczonego zwierzęcia powoduje paraliż ukąszeń pcheł w ciągu kilku sekund od kontaktu = pchła nie może ugryźć lub powoduje alergię na ukąszenia pcheł.
 • Przeciw komarom, muchom kłującym i wszom, odstrasza owady zanim zdążą ukąsić i wyssać krew, zapobiegając w ten sposób przenoszeniu chorób takich jak Leishmaniasis, która występuje w cieplejszych rejonach Dla szczeniąt od 7 tygodnia życia i o wadze powyżej 1,5 kg żywych
 • Bezpieczny również dla suk ciężarnych i karmiących Skuteczny nawet przy mokrym zwierzęciu

Dlaczego warto wybrać Advantix?

 • Jedna aplikacja chroni do 1 miesiąca
 • Ma działanie odstraszające - odpycha pasożyta, zanim zdąży się on ukąsić i przenieść groźne choroby
 • skutecznie chroni przed szeroką gamą pasożytów zewnętrznych (kleszcze, pchły, komary, muchy kłujące, wszy)
 • Wodoodporny - działa nawet po namoczeniu zwierzęcia
 • Jest bezpieczny dla szczeniąt od 7 tygodnia życia i powyżej 1,5 kg żywej wagi, także dla suk ciężarnych i karmiących

Instrukcja użytkowania

Wyjąć jedną pipetę z opakowania.Trzymając aplikator pipety w pozycji pionowej, przekręcić i pociągnąć nasadkę.Nałożyć przeciwległy koniec nasadki na pipetę i złamać zamknięcie pipety poprzez przekręcenie.Usunąć nasadkę.Przy nieruchomym psie rozluźnić sierść w okolicy między łopatkami, aż do uwidocznienia skóry.Umieścić ujście pipety bezpośrednio na skórze i zaaplikować całą zawartość pipety bezpośrednio na skórę, kilkakrotnie mocno naciskając pipetę.Preparat stosować tylko na nieuszkodzoną skórę.

Ostrzeżenie

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych. Nie stosować u kotów !!!

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Ekosip
35,31 Zł
 ks 
Ekologiczny preparat na bazie krzemionki, skuteczny w usuwaniu roztoczy w hodowli drobiu, gołębi i ptaków egzotycznych.
Skladom podľa variantu
Ekosip liquid
50,28 Zł
 ks 
Ekologický je nebiocídny prípravok na ošetrenie prostredia chovov hydiny, holubov a exotov proti premnoženiu vonkajších parazitov (roztočov) a plesní.
Skladom podľa variantu
*****
Ekosip plus
38,98 Zł
 ks 
Ekologický prípravok na báze oxidu kremičitého s repelentným účinkom účinným pri odstraňovaní roztočov v chovoch hydiny, holubov a exotického vtáctva.
Skladom podľa variantu
*****
Almus champion blue
24,57 Zł
 ks 
Produkt do niszczenia ektopasożytów na zwierzętach.Skuteczny wobec wszystkich znanych gatunków ektopasożytów na zwierzętach, niszczy również zarazki.Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt ci
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.