0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
SanogardenSanogarden
*****

Sanogarden

Wysoce skuteczny środek dezynfekujący przeciwko pleśni i gniciu. Zabija 99,99% wszystkich wirusów, bakterii i pleśni. Zapobiega zanieczyszczeniom krzyżowym.

41,62 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

Wysoce skuteczny środek dezynfekujący przeciwko pleśni i gniciu. Zabija 99,99% wszystkich wirusów, bakterii i pleśni. Zapobiega zanieczyszczeniom krzyżowym.

Korzyści z użytkowania

- Łatwa aplikacja;
- Uniwersalne zastosowanie;
- Długotrwały efekt dzięki opatentowanej formule;
- Nie plami i nie ma zapachu;
- Wysoka skuteczność - zabija 99,99% wszystkich wirusów, bakterii i grzybów;
- Może być stosowany w temperaturze od 0 do 95°C;
- Praktycznie w 100% degradowalny;
- Nie trzeba spłukiwać i neutralizować;
- Brak skutków ubocznych dla owoców i warzyw;
- Stworzony, aby nie pozostawiać śladów środka dezynfekującego na owocach i warzywach przeznaczonych do spożycia przez ludzi;
- Zdolność do niszczenia biofilmów;
- Zapewnia możliwość długotrwałego przechowywania;
- Spełnia wszystkie krajowe i międzynarodowe normy jakości.

Zakres stosowania

- Uprawy (warzywa, owoce, kwiaty .....) przed i w trakcie przechowywania
- Ściany, sufity, podłogi i inne części pomieszczeń magazynowych (piwnica, magazyn, garaż ...)
- skrzynie, pudła, narzędzia, przyrządy i inny sprzęt przeznaczony do kontaktu z uprawami

"Sekret" środków dezynfekcyjnych Sanosil tkwi w dwufazowym działaniu i synergicznym efekcie ich głównych składników - nadtlenku wodoru i srebra.
po prostu: nadtlenek wodoru atakuje ściany komórkowe mikroorganizmów, srebro działa wewnątrz nich. Podczas gdy nadtlenek wodoru rozkłada się na tlen i wodę, ślady srebra pozostają na dezynfekowanej powierzchni. Są niewidoczne, nie są toksyczne, ale aktywne i skutecznie zapobiegają ponownej kontaminacji mikrobiologicznej.

dotychczas nie wykryto oporności mikroorganizmów na Sanosil.

Inne zastosowania rolnicze

uzdatnianie wody
- nawadnianie, mycie, chłodzenie

Rośliny
- roztwory odżywcze do hydroponiki
- Woda natryskowa / woda chłodząca
- dezynfekcja powietrza
- sprzęt, maszyny, narzędzia
- taśmy transportowe, urządzenia transportowe

Ochrona / zachowanie
- ochrona przed chorobami występującymi po zbiorach
- kwiaty, owoce, warzywa itp.

Przetwarzanie/magazynowanie
- obiekty magazynowe, przetwórcze i chłodnicze
- urządzenia transportowe, linie sortujące, pojazdy
- urządzenia do mycia
- sprzęt do przetwarzania, materiały do pakowania
- systemy chłodzenia, płuczki i nawilżacze, szyby wentylacyjne
- odzież robocza

Transport / przenoszenie
- sprzęt transportowy, skrzynie itp.
- pojazdy transportowe i towarowe

skuteczny wobec najczęściej występujących patogenów.

Instrukcja użytkowania

Sanosil Super 25 Ag (S010 Ag) należy stosować w postaci nierozcieńczonej w dawce 50-100ml/m2.Butelka z rozpylaczem o pojemności 500ml wystarcza na 5-10m2 powierzchni lub powierzchni przeznaczonej do oprysku.Powierzchnia przeznaczona do oprysku musi być wolna od grubych zanieczyszczeń, które uniemożliwiałyby kontakt produktu z powierzchnią.Spryskać wymaganą powierzchnię, obszar, uprawę zalecaną ilością produktu i pozostawić na 30-60min przed dalszymi zabiegami.Podczas stosowania temperatura nie może spaść poniżej temperatury zamarzania.

Stosować SANOGARDEN po zalaniu

Wnikanie wody do budynków może być spowodowane zalaniem, przeciekami dachowymi, wyciekiem wody pitnej, gromadzeniem się i brakiem odpływu ścieków, wyciekiem pary wodnej itp.
woda może zostać zassana w stosunkowo krótkim czasie.Materiały budowlane i wyposażenie są zazwyczaj mocno uszkodzone przez wodę i pokryte błotem.Zanieczyszczone błoto wkrótce zacznie wydzielać zapach i prawdopodobnie pojawi się pleśń i skażenie mikrobiologiczne.W tym momencie istnieje duże ryzyko zakażenia dla mieszkańców budynku.

Wskazówki dotyczące sprzątania

Po spuszczeniu wody z zalanych pomieszczeń należy skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym w celu dokonania oględzin szkód i omówienia roszczeń ubezpieczeniowych.Po załatwieniu spraw ubezpieczeniowych można rozpocząć procedurę sprzątania.Usunąć cały sprzęt, pozbyć się wszystkich uszkodzonych mebli i materiałów.Wyszorować i wyszczotkować błoto ze szczególną uwagą na narożniki i małe pęknięcia.Wszystkie ściany i wyposażenie należy dokładnie spryskać czystą wodą.
do tego czyszczenia przydatne okazały się detergenty odtłuszczające. Odpowiednim produktem jest środek czyszczący i dezynfekujący Sano Clean. Produkt ten ma doskonałe właściwości czyszczące. Jego składniki dezynfekujące są idealne do obróbki wstępnej, po której następuje dezynfekcja przy użyciu SanoGARDEN (Sanosil Super 25 Ag).

Dezynfekcja po czyszczeniu

Po spuszczeniu wody i oczyszczeniu całego budynku należy zdezynfekować wszystkie zagrożone miejsca, co znacznie zmniejsza ryzyko zakażenia fekaliami i innymi chorobotwórczymi mikroorganizmami. Jednocześnie można też stłumić nieprzyjemne zapachy.
dokładna dezynfekcja zapobiega również zanieczyszczeniu pleśnią, pod warunkiem, że środek dezynfekujący jest skuteczny wobec pleśni.

Produkty powiązane
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.