0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
CulturpurCulturpur

Culturpur

Produkt oparty jest na enzymach i biologicznych czynnikach fermentacyjnych przeznaczonych do szybkiego rozkładu materii organicznej stosowanej w produkcji kompostu, przyspieszając proces kompostowania i wzbogacając produkt końcowy.

15,14 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

CULTURPUR oparty jest na enzymach i biologicznych czynnikach fermentacyjnych przeznaczonych do szybkiego rozkładu materii organicznej stosowanej w produkcji kompostu (np. ścinki trawy, suche liście, domowe odpady biologiczne).Połączenie enzymów i bakterii przyspiesza proces kompostowania i wzbogaca produkt końcowy.Instrukcja użycia: Resztki gałęzi, warzyw, suchych liści, trawy i podobnych odpadów biologicznych pokroić na małe kawałki.Umieścić w 20 cm warstwach w pojemniku kompostowym.Wymieszać CULTURPUR w wodzie (jedna miarka 25 ml na 10 l wody), pozostawić do rewitalizacji na 1 godzinę i zalać przygotowaną warstwę.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Mieszanka enzymów do szamba i suchych toalet
11,86 Zł
 ks 
Mieszanka enzymów i bakterii przeznaczona do niszczenia organicznych zanieczyszczeń i materii w szambie, szambie i suchych toaletach, jednocześnie czyszcząc odpady i rury.
Skladom podľa variantu
*****
Przyspieszacz kompostu
19,45 Zł
 ks 
Akcelerator Kompostu będzie odzyskiwał wszystkie odpady organiczne z ogrodów i domów.
Skladom podľa variantu
*****
Envidry - toaleta sucha
20,15 Zł
 ks 
Środek przeznaczony jest do rozkładania zanieczyszczeń organicznych w suchych toaletach.
Skladom podľa variantu
*****
Latryna
31,17 Zł
 ks 
Mieszanka enzymów i bakterii przeznaczona do upłynniania i degradacji materii organicznej (rozpuszczania materii stałej w suchych toaletach).
Skladom podľa variantu
*****
Enviline - odpady, syfony
18,75 Zł
 ks 
Produkt zapobiega gromadzeniu się substancji organicznych z kuchni lub łazienki, które powodują zapychanie się rur odpływowych.
Skladom podľa variantu
*****
Zumpur
14,01 Zł
 ks 
Sumpur to mieszanka enzymów i bakterii przeznaczona do upłynniania i degradacji materii organicznej - stałej materii znajdującej się w szambach i zbiornikach.
Skladom podľa variantu
*****
Ryby - stawy i jeziora
80,09 Zł
 ks 
Produkt ma za zadanie zapobiegać powstawaniu glonów i oczyszcza wodę.Poprawia przejrzystość wody.
Skladom podľa variantu
*****
Envicomp - komposty
20,15 Zł
 ks 
Dodatek do materiału kompostowego znacznie skraca czas kompostowania bez utraty właściwości odżywczych kompostu.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.