0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy biologiczne » Immunofol
Nowy
ImmunofolImmunofol
*****

Immunofol

Roztwór nawozowy ograniczający występowanie chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybowych.

20,05 Zł
 ks

Niedostępne

Charakteristika produktu

Imunofol je roztok hnojiva, ktorý optimalizuje výživu rastlín zinkom. Vodorozpustný zinok je vo forme chelátu s kyselinou octovou, chitosanom a aminokyselinami. Tento rozpustný chelát je veľmi dobre absorbovaný a asimilovaný pletivami a koreňmi rastlín. Imunofol zvyšuje výnos, rast i odolnosť ošetrených rastlín a má tiež pozitívny vplyv na symbiotické mykorízy. Hnojivo  vplýva aj na množstvo niektorých enzýmov, ktoré výrazne posilňujú imunitu rastlín proti patogénom a taktiež zlepšujú lignifikáciu bunkových stien, čo rastlinám pomáha pri vyrovnávaní sa z enviromentálneho stresu- napr. sucha. Obmedzuje výskyt bakteriálnych, vírusových a hubových chorôb.

Oblasť použitia:

  • Vinohrady
  • Ovocné stromy
  • Obilniny
  • Záhradníctvo

Dávkovanie

30 - 50 ml / 10 L vody

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Wynagrodzenie 600
22,86 Zł
 ks 
100% rozpuszczalny w wodzie sproszkowany ekstrakt z wodorostów nadający się do ekologicznej produkcji warzyw i owoców, a także do nasion oleistych, zbóż, trawników, roślin okra i innych.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Nawóz Boroil
13,16 Zł
 ks 
Nawóz borowy optymalizujący odżywianie roślin borem, a tym samym zwiększający ilość i jakość plonów, zwiększający odporność roślin na szkodniki i choroby grzybowe.
Skladom podľa variantu
*****
Pomidory i papryka Symbivit
26,98 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Symbivite pozwalają na lepsze i dłuższe pobieranie wody i składników pokarmowych oraz ich efektywniejsze dostarczanie roślinom, zwłaszcza w okresie dojrzewania.
Skladom podľa variantu
*****
Darina 4
15,97 Zł
 ks 
Nawóz wytwarzany na bazie naturalnego organicznego surowca mineralnego, który powstaje w warstwach przydennych w ciągu kilku tysiącleci z obumarłych roślin, organizmów żywych, składników min
Skladom podľa variantu
*****
Turfcomp
89,32 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe rozbudowują system korzeniowy, doprowadzają wodę i składniki odżywcze. Chłonne granulki zatrzymują wilgoć w glebie i chronią trawnik przed wysychaniem.
Skladom podľa variantu
*****
Symbivit
27,03 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Symbivite przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życie.
Skladom podľa variantu
*****
Ectovit
34,33 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Ectovite przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życie. Nadaje
Skladom podľa variantu
*****
Rhodovit
40,47 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Ectovite przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życie. Odpowie
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.