0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy granulowane » Obornik koński
Obornik końskiObornik koński
*****

Obornik koński

Granulowany obornik koński jest naturalnym surowcem nadającym się do szerokiego zastosowania w ogrodzie. Ze względu na swój skład szczególnie nadaje się do nawożenia szklarni i cieplarni, ale może być również stosowany na grządki ogrodowe.

21,03 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakteristika produktu

Konský hnoj granulovaný je prírodná surovina vhodná pre široké použitie v záhrade. Vzhľadom k svojmu zloženiu je zvlášť vhodný na vyhnojenie parenísk a skleníkov, možno ho však použiť aj na záhony. Jeho prednosťou je zhodnotenie pôdy obohatením o humus a tým vytváranie priaznivých podmienok pre rozvoj koreňového systému rastlín. 

Zloženie

1,5% N + 2% P2O5 + 2% K2O 

Použitie

Hnojivo rozhodíme v odporúčanej dávke rovnomerne na povrch zeminy a vhodným náradím zapravíme do pôdy.

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
*****
Plantacote 8m
1 004,91 Zł
 ks 
Specjalny nawóz o regulowanym uwalnianiu składników pokarmowych przez 8 miesięcy... Zapewnia równomierne zaopatrzenie traktowanych upraw w N, P, K, Mg i wszystkie mikroelementy.
Skladom podľa variantu
*****
Cereryt z jesienią guano
54,99 Zł
 ks 
Uniwersalny nawóz organomineralny z mikroelementami do jesiennego odżywiania roślin ozdobnych i użytkowych.
Skladom u dodávateľa
*****
Hostic npk nawóz z guano
22,48 Zł
 ks 
Nawóz organiczny NPK z guanem i bez dodatku składników produkowanych przemysłowo. Nadaje się do uniwersalnego zastosowania w całym ogrodzie.
Skladom u dodávateľa
Nowy
Cererit s vápnitým dolomitom 2v1
54,62 Zł
 ks 
Špeciálne bezchlórové granulované viaczložkové NPK hnojivo s vápnikom, horčíkom, sírou a stopovými prvkami (B, Cu Mo, Zn), ktoré je vhodné pre všetky plodiny s výnimkou kyslomilných r
Skladom podľa variantu
*****
Hoštice Org. nawóz pelargonii
20,98 Zł
 ks 
Organiczny nawóz do piżmianu zawierający obornik krowi i koński, róg i naturalne guano.
Skladom podľa variantu
*****
Działanie
Wapno azotowe forestina
46,84 Zł
 ks 
Wapno azotowe wzbogaca glebę w azot i wapń.Służy do odkażania gleby, zwłaszcza przed chorobami grzybowymi, a tym samym zapobiega zgorzeli kapustnych i kapustnych.W znacznym stopniu niszczy równ
Na zamówienie
Mocznik
35,50 Zł
 ks 
Mocznik jest uniwersalnym, jednoskładnikowym, bogatym w azot nawozem, który może być stosowany praktycznie do wszystkich upraw, niezależnie od rodzaju gleby.
Skladom podľa variantu
*****
Wapno wapniowe do podlewania i opryskiwania
32,13 Zł
 ks 
Jest to nawóz mineralny, który ma szerokie zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w produkcji rolnej. Jest typowym nawozem "dolistnym" o szybkim działaniu.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.