0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy granulowane » Obornik krowy z hostii
Obornik krowy z hostiiObornik krowy z hostii
*****

Obornik krowy z hostii

Jest to czysto naturalny - organiczny nawóz do uniwersalnego zastosowania w całym ogrodzie do kwiatów i roślin ozdobnych, ale przede wszystkim do zdrowego odżywiania owoców i warzyw.

22,13 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Obornik krowi jest czysto naturalnym - organicznym nawozem. Nadaje się nie tylko do uniwersalnego zastosowania w całym ogrodzie dla kwiatów i roślin ozdobnych, ale przede wszystkim do zdrowego odżywiania owoców i warzyw. Stosuje się go wiosną lub jesienią poprzez spulchnianie powierzchni gleby, a następnie lekko wmasowuje w glebę odpowiednim narzędziem i dostatecznie podlewa. Nie zawiera kiełkujących nasion chwastów.

Składniki

1,5% N + 2,5% P205 + 3% K20

Dawkowanie

Nawożenie podstawowe przed sadzeniem 1,5 - 3 kg na 10 m2, w szklarni 2 - 4 kg na 10 m2 Dawka na doniczkę 50 cm z roślinami balkonowymi 200 - 300 g Róże i byliny 100 - 200 g na 1 roślinę Warzywa i owoce 300 - 400 g na 1 roślinę, iglaki i inne krzewy ozdobne 500 - 700 g na 1 roślinę Iglaki i inne krzewy ozdobne 600 - 800 g na 1 roślinę Do nawożenia jesiennego zalecamy 3 kg na 10 m2

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Wióry cererytowe
9,13 Zł
 ks 
Cererite to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania owoców, warzyw, chmielu i roślin ozdobnych.
Skladom u dodávateľa
*****
Cereryt z guano na ziemniaki
105,59 Zł
 ks 
Cererite z guano to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania ziemniaków.
Skladom podľa variantu
*****
Plantacote 6m
31,35 Zł
 ks 
Specjalny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych. Plantacote zapewnia uprawom poddanym zabiegom równomierne zaopatrzenie w N, P, K, Mg i wszystkie pierwiastki śladowe.
Skladom podľa variantu
*****
Wapno wapniowe do podlewania i opryskiwania
32,29 Zł
 ks 
Jest to nawóz mineralny, który ma szerokie zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w produkcji rolnej. Jest typowym nawozem "dolistnym" o szybkim działaniu.
Skladom podľa variantu
*****
Cererit z guanem dla drzew owocowych
31,59 Zł
 ks 
Cererit z guano to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania drzew owocowych.
Skladom podľa variantu
*****
Potrójna kombinacja Hoštická
30,83 Zł
 ks 
Jest to unikalna mieszanka naturalnych składników organicznych - zmielonego rogu, naturalnego NPK z guano i granulowanego obornika krowiego.
Skladom podľa variantu
*****
Południowoczeski nawóz do iglaków i innych krzewów ozdobnych
42,37 Zł
 ks 
Organiczno-mineralny nawóz NPK do iglaków i innych krzewów ozdobnych.
Skladom podľa variantu
*****
Uniwersalny nawóz do ogrodu
41,00 Zł
 ks 
Uniwersalny nawóz ogrodowy to granulowany nawóz o optymalnej proporcji składników pokarmowych, który może być stosowany jako jeden nawóz do całego ogrodu. Nadaje się do odżywiania truskawek
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.