0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy płynne » Muscadine Nawóz ogrodniczy
Muscadine Nawóz ogrodniczyMuscadine Nawóz ogrodniczy
*****

Muscadine Nawóz ogrodniczy

Płynny nawóz zawierający naturalne guano do pelargonii.

14,50 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakteristika produktu

Hoštické kvapalné hnojivo obsahuje prírodné guáno z trusu morských vtákov. Rastlinám dodává nielen potrebné živiny, ale aj výrazne aktivuje pôdnu mikroflóru.

Zloženie

Organicko-minerálne NPK hnojivo 7% N + 5% P2O5 + 5% K2O

Dávkovanie

Roztok hnojiva pre zálievku pripravíme zmiešaním 15ml hnojiva (plný vrchnák) s 3 litrami vody. Rastliny hnojíme raz za týždeň v čase vegetácie (apríl-september). Roztok aplikujeme na povrch substrátu zálievkou. Pred použitím obsah flaše dôkladne pretrepeme. Pri listovej výžive (postrekom na list) zmiešame 15ml hnojiva so 6 litrami vody. Striekame ráno alebo večer. Náš TIP Ako základ použite na začiatku vegetácie a následne v jej priebehu príslušné granulované Hoštické hnojivo, obsahujúce konský a kravský hnoj, rohovinu a guáno. V kombinácii s kvapalnými hnojivami dodáte rastlinám počas celej vegetácie všetky potrebné živiny pre ich zdravý rast a bohatú úrodu

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Dolomit agrowapienny
16,39 Zł
 ks 
Naturalny nawóz z dużą zawartością wapnia, magnezu i mikroelementów. Obniża pH gleby.
Skladom podľa variantu
*****
Drzewa ozdobne Kristalon
29,09 Zł
 ks 
Rozpuszczalny w wodzie uniwersalny nawóz z mikroelementami, przeznaczony do wszystkich rodzajów drzew ozdobnych (liściastych i iglastych), krzewów i róż.
Skladom podľa variantu
*****
Floria truskawek i innych małych owoców
38,30 Zł
 ks 
Jest to bardzo skuteczny i szybko działający nawóz dwuskładnikowy, idealne źródło materii organicznej i składników pokarmowych dla truskawek, malin, agrestu, porzeczek, jeżyn itp.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz do ogórków i cukinii
24,63 Zł
 ks 
Gęsty nawóz organiczny do cukinii i ogórków zawierający obornik krowi i koński, róg i naturalne guano.
Skladom podľa variantu
*****
Wapno wapniowe do podlewania i opryskiwania
33,26 Zł
 ks 
Jest to nawóz mineralny, który ma szerokie zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w produkcji rolnej. Jest typowym nawozem "dolistnym" o szybkim działaniu.
Skladom podľa variantu
*****
Ectovit
33,45 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Ectovite przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życie. Nadaje
Skladom u dodávateľa
*****
Paralux
30,50 Zł
 ks 
Nawóz dolistny o działaniu kondycjonującym rośliny i pozytywnym wpływie na smak owoców, w formie oprysku. Zwiększa objętość liści, płodność roślin i jakość owoców.
Skladom podľa variantu
Winorośl kwiecista
14,93 Zł
 ks 
Nawóz przeznaczony jest do nawożenia winorośli w formie aplikacji dolistnej.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.