0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy płynne » Południowoczeski nawóz uniwersalny
Południowoczeski nawóz uniwersalnyPołudniowoczeski nawóz uniwersalny
*****

Południowoczeski nawóz uniwersalny

Uniwersalny nawóz płynny, który ma szerokie zastosowanie w nawożeniu roślin ozdobnych, owoców, warzyw, a także roślin balkonowych i pokojowych. Sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin, a w przypadku kwiatów ozdobnych - obfitemu zawiązaniu pąków kwiatowych i późniejszemu kwitnieniu.

23,91 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Nawóz południowobeskidzki 5 w 1 to uniwersalny nawóz płynny, który ma szerokie zastosowanie w nawożeniu roślin ozdobnych, owoców, warzyw, a także roślin balkonowych i pokojowych.Wspomaga zdrowy wzrost roślin, a w przypadku kwiatów ozdobnych bogaty zestaw pąków kwiatowych i późniejsze kwitnienie.Nawóz południowobeskidzki 5 w 1 stymuluje wzrost roślin, kwitnienie i plonowanie.Jego stosowanie stwarza przesłanki do zapobiegania niepożądanym patogenom w środowisku glebowym.Nawóz ten nadaje się również do tzw. aplikacji dolistnej, czyli stosowania na liść, co w naturalny sposób hamuje rozwój chorób grzybowych.

Skład

Nawóz organiczno-mineralny NPK, 4% N + 4% P2O5 + 4% K2O
nawóz Południowoczeski 5in1 zawiera Lignohumat dla wsparcia systemu korzeniowego, Guano - czysto naturalny surowiec produkowany przez mineralizację ptasich odchodów na wybrzeżach Ameryki Południowej oraz Miotłę Kurzą - naturalny produkt zawierający sfermentowane odchody kurze. Pozostałe składniki to aminokwasy i wodorosty.

Dawkowanie

Nawóz stosuje się na powierzchnię gleby poprzez nawożenie pogłówne .Nadaje się również do stosowania dolistnego , którego jednak nie zaleca się wykonywać przy bezpośrednim nasłonecznieniu .Zawartość butelki przed użyciem dokładnie wstrząsnąć .Roztwór nawozu do nawożenia pogłównego przygotowuje się poprzez wymieszanie 15 ml nawozu ( wypełnionego po brzegi nakrętką ) z 3 l wody .Nawożenie przeprowadza się raz na 14 dni dla roślin domowych , następnie raz na 7 dni dla roślin jednorocznych , owoców , warzyw .Do nawożenia dolistnego ( oprysk na liść ) wymieszać 15 ml nawozu z 6 l wody .Oprysk przeprowadza się rano lub wieczorem .Opakowanie 1000 ml to ok. 200 litrów nawozu pogłównego - 400 litrów oprysku .

Uwaga dotycząca dawkowania :
przy stosowaniu roztworu do nawożenia wierzchniego na powierzchni , ogólnie można zalecić około 5 litrów na 1 m2 .Przy stosowaniu nawożenia wierzchniego dla roślin uprawianych w pojemnikach , zaleca się około 3 litrów na 15 litrów podłoża .

Główne pojęcia dotyczące stosowania nawozów :
marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Kryształowy Muskat
28,24 Zł
 ks 
Nowy preparat do pelargonii zawiera nową formę aktywnego fosforu SUPER P odpowiednią dla pelargonii i innych rodzajów roślin balkonowych.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz "Big beat stick
17,56 Zł
 ks 
Potrójna wielkość pałeczek w porównaniu z konwencjonalnymi. Unikalna substancja w formule ogranicza występowanie szkodników ssących, a tym samym utrzymuje ich liczbę poniżej progu szkodliwo
Skladom podľa variantu
Drzewa ozdobne Floria
37,19 Zł
 ks 
Jest to bardzo skuteczny i szybko działający nawóz dwuskładnikowy, źródło materii organicznej i składników pokarmowych dla krzewów ozdobnych, drzew, żywopłotów itp.
Skladom u dodávateľa
*****
Forestina jesienny nawóz do iglaków
35,78 Zł
 ks 
Jesienny nawóz do iglaków to magnezowo-potasowy nawóz krystaliczny, który dostarcza iglakom i innym drzewom ozdobnym niezbędnych składników pokarmowych do udanego przezimowania.
Skladom podľa variantu
*****
Wapno wapniowe do podlewania i opryskiwania
32,29 Zł
 ks 
Jest to nawóz mineralny, który ma szerokie zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w produkcji rolnej. Jest typowym nawozem "dolistnym" o szybkim działaniu.
Skladom podľa variantu
*****
Dolomit agrowapienny
15,91 Zł
 ks 
Naturalny nawóz z dużą zawartością wapnia, magnezu i mikroelementów. Obniża pH gleby.
Skladom podľa variantu
*****
Granulowany wapień dolomit
16,76 Zł
 ks 
Po ich zastosowaniu następuje wzbogacenie gleby w wapń i magnez, a następnie modyfikacja odczynu gleby.
Skladom podľa variantu
*****
Rhodovit
42,74 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Ectovite przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życie. Odpowie
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.