0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy płynne » Spadek jesiennego nawozu
Spadek jesiennego nawozuSpadek jesiennego nawozu
*****

Spadek jesiennego nawozu

Uniwersalny nawóz jesienny o działaniu wzmacniającym przeznaczony jest do jesiennego nawożenia wszystkich roślin ogrodowych (iglaki, drzewa liściaste, krzewy ozdobne ...).

13,79 Zł
 ks

Skladom u dodávateľa

Charakterystyka produktu

Uniwersalny nawóz jesienny o działaniu wzmacniającym przeznaczony jest do jesiennego nawożenia wszystkich roślin ogrodowych (iglaki, drzewa liściaste, krzewy ozdobne...). Nawóz nadaje się również dla roślin o zwiększonym zapotrzebowaniu na potas i magnez lub dla roślin z niedoborem tych składników.

Składniki

Płynny nawóz NK (MgO) 8% N + 7% K2O + 2,5% MgO

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Pomidory i papryka Symbivit
28,76 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Symbivite pozwalają na lepsze i dłuższe pobieranie wody i składników pokarmowych oraz ich efektywniejsze dostarczanie roślinom, zwłaszcza w okresie dojrzewania.
Skladom podľa variantu
Warzywa owocowe Floria
37,75 Zł
 ks 
Jest to bardzo skuteczny i szybko działający nawóz dwuskładnikowy, idealne źródło materii organicznej i składników odżywczych dla pomidorów, papryki, ogórków, dyni itp.
Skladom u dodávateľa
*****
Plantacote 8m
1 115,74 Zł
 ks 
Specjalny nawóz o regulowanym uwalnianiu składników pokarmowych przez 8 miesięcy... Zapewnia równomierne zaopatrzenie traktowanych upraw w N, P, K, Mg i wszystkie mikroelementy.
Skladom podľa variantu
*****
Truskawka kryształowa
27,22 Zł
 ks 
Rozpuszczalny w wodzie uniwersalny nawóz z mikroelementami, idealny do nawożenia upraw truskawek.
Skladom podľa variantu
Nowy
Pałeczki nawozowe do ziół
15,33 Zł
 ks 
Pałeczki nawozowe nadają się do wszystkich rodzajów ziół - zielonych przyprawowych, takich jak majeranek, szczypiorek, bazylia, mięta, konwalia, rukiew wodna, szałwia, mniszek lekarski, rozmar
Skladom podľa variantu
*****
Wapno wapniowe do podlewania i opryskiwania
31,12 Zł
 ks 
Jest to nawóz mineralny, który ma szerokie zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w produkcji rolnej. Jest typowym nawozem "dolistnym" o szybkim działaniu.
Skladom podľa variantu
*****
Południowoczeski nawóz do truskawek i innych małych owoców
40,83 Zł
 ks 
Organiczno-mineralny nawóz NPK do truskawek i innych małych owoców.
Skladom podľa variantu
*****
Wióry cererytowe
8,80 Zł
 ks 
Cererite to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania owoców, warzyw, chmielu i roślin ozdobnych.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.