0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy płynne » Kropla dla hibiskusa i oleandra
Kropla dla hibiskusa i oleandraKropla dla hibiskusa i oleandra
*****

Kropla dla hibiskusa i oleandra

Nawóz przeznaczony jest do nawożenia wszystkich rodzajów hibiskusa, oleandra i durmanum.

13,31 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Nawóz przeznaczony jest do nawożenia wszystkich gatunków hibiskusa, oleandra i durmanum.Roztwór nawozowy przygotowuje się poprzez wymieszanie 15 ml nawozu (wypełnionego po brzegi nakrętką) z 3 litrami wody.Nawozić rośliny 1-2 razy w tygodniu w okresie wegetacji (marzec-październik), a w okresie spoczynku (listopad-luty) tylko 1 raz w miesiącu.Roztwór nawozowy stosować na powierzchnię podłoża-gruntu.Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć zawartość butelki.

Składniki

7%N + 5%P2O5 + 6% K20

Użyj

Nawozy KVAPKA stosuje się na powierzchnię gleby przez podlewanie.Roztwór przygotowuje się przez zmieszanie nawozu z wodą.Dawkowanie jest zawsze podane na opakowaniu

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Wióry cererytowe
9,09 Zł
 ks 
Cererite to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania owoców, warzyw, chmielu i roślin ozdobnych.
Skladom podľa variantu
*****
Symbivit Muscat
28,17 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Symbivite Muscadine przyczepią się do korzeni Twoich roślin i będą się rozrastać, czerpiąc składniki odżywcze z gleby i wspierając roślinę przez całe jej życ
Skladom podľa variantu
*****
Złoto krystaliczne
30,98 Zł
 ks 
Specjalny nawóz z aktywnym fosforem SUPER P nadaje się do wszystkich rodzajów roślin w ogrodzie - małych owoców, warzyw i roślin ozdobnych.
Skladom podľa variantu
Drzewa ozdobne Floria
38,24 Zł
 ks 
Jest to bardzo skuteczny i szybko działający nawóz dwuskładnikowy, źródło materii organicznej i składników pokarmowych dla krzewów ozdobnych, drzew, żywopłotów itp.
Skladom podľa variantu
*****
Uniwersalny nawóz do ogrodu
56,85 Zł
 ks 
Uniwersalny nawóz ogrodowy to granulowany nawóz o optymalnej proporcji składników pokarmowych, który może być stosowany jako jeden nawóz do całego ogrodu. Nadaje się do odżywiania truskawek
Skladom podľa variantu
*****
Pomidory i papryka Symbivit
29,71 Zł
 ks 
Grzyby mikoryzowe zawarte w Symbivite pozwalają na lepsze i dłuższe pobieranie wody i składników pokarmowych oraz ich efektywniejsze dostarczanie roślinom, zwłaszcza w okresie dojrzewania.
Skladom podľa variantu
*****
Potrójna kombinacja Hoštická
30,70 Zł
 ks 
Jest to unikalna mieszanka naturalnych składników organicznych - zmielonego rogu, naturalnego NPK z guano i granulowanego obornika krowiego.
Skladom podľa variantu
*****
Cereryt z guano dla iglaków
31,12 Zł
 ks 
Cererit z guano to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania drzew.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.