0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy do trawników » Expert Verticutting Compound 5in1
Nowy
Expert Verticutting Compound 5in1Expert Verticutting Compound 5in1
*****

Expert Verticutting Compound 5in1

Expert Verticutting Compound służy do odtwarzania i regeneracji łąk po wertykulacji.

102,85 Zł
 ks

Skladom u dodávateľa

Charakterystyka produktu

Mieszanka Wertikulacyjna Expert służy do odtwarzania i regeneracji murawy po wertikulacjach.Mieszanka Wertikulacyjna składa się z zeolitu, specjalnego piasku do darni, nawozu organicznego w formie granulatu, nasion trawy oraz składnika utrzymującego wodę (kondycjoner glebowy).Zastosowane nasiona trawy składają się z wyselekcjonowanych gatunków szybko kiełkujących traw, co prowadzi do szybkiego wypełnienia pustych przestrzeni w darni.

Skład

NPK 3 - 1 - 5

Użyj

Organické hnojivo dodáva vzchádzajúcemu trávovému porastu všetky potrebné živiny a vďaka veľmi jemnej granulometrii je docielené pravidelného rozmiestnenie hnojivá, čo má priaznivý vplyv na rovnomerný rast a tvorbu koreňového systému. Tým je dosiahnuté rýchlej obnovy chýbajúceho trávneho porastu. Zeolit ​​pomáha zlepšiť využitie živín z hnojiva, pretože má schopnosť viazať prebytočné živiny a následne ich postupne uvoľňovať pre potreby rastlín. Pre klíčenie trávneho osiva a vzchádzaniu mladých rastlín je tiež nevyhnutné zabezpečiť dostatok vlahy, pretože mladé vzchádzajúce rastliny sú z dôvodu nedostatočne vyvinutého koreňového systému náchylné k jej nedostatku. Z tohto dôvodu je súčasťou vertikutačný zmesi i vododržná zložka, ktorá má schopnosť viazať vodu v čase jej nadbytku (dažďové zrážky, závlaha) a potom ju postupne uvoľňovať rastlinám. Tým sa zlepšuje využitie vody zo závlahy (dažďových zrážok).

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Floria Mieszanka do wertykulacji
83,07 Zł
 ks 
FLORIA Verticutting Mix 4 in 1 to specjalna mieszanka, która nadaje się do wertykulacji w celu przyspieszenia renowacji trawnika.
Skladom podľa variantu
*****
Agro mach - stop
47,64 Zł
 ks 
Specjalny organiczno-mineralny środek do zwalczania mchu, zwłaszcza wczesną wiosną, zawierający azot i żelazo - ważne dla bogatej barwy trawnika.
Skladom podľa variantu
*****
Forestina przeciwko mchu
37,20 Zł
 ks 
Specjalny organiczno-mineralny preparat przeciw mchowi przeznaczony jest do pielęgnacji trawników z niechcianym mchem. Ważnym pierwiastkiem zawartym w produkcie jest żelazo, które w głównej mie
Skladom podľa variantu
*****
Ekspert od trawników naturalnych
79,48 Zł
 ks 
Nawóz do trawników Guano to czysty naturalny nawóz organiczny bez dodatku składników produkowanych przemysłowo.
Skladom podľa variantu
*****
Expert Crystalline Nawóz do trawników 3w1
47,68 Zł
 ks 
Krystaliczny Nawóz do Trawników to rozpuszczalny w wodzie nawóz przeznaczony do odżywiania wszystkich rodzajów trawników.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Fachowe szybkie zasypywanie
48,95 Zł
 ks 
Mieszanka do naprawy użytków zielonych. Przeznaczona do szybkiego uzdrowienia zniszczonych użytków zielonych.
Skladom podľa variantu
Trawnik Sedoscote
24,05 Zł
 ks 
Długotrwały nawóz do trawników ze zrównoważoną reprezentacją wszystkich pierwotnych i wtórnych składników pokarmowych roślin.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz agro kt travin
32,66 Zł
 ks 
Nawozi trawnik, jednocześnie hamując wzrost chwastów w trawniku. Nie jest skuteczny w zwalczaniu chwastów pylistych i 1-kłosowych.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.