0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy do trawników » Floria Lawn Patch 3 w 1
Działanie
Floria Lawn Patch 3 w 1Floria Lawn Patch 3 w 1
*****

Floria Lawn Patch 3 w 1

Idealny pomocnik do naprawy wyglądu Twojego trawnika.Jeśli masz do czynienia z wypalonymi plamami lub Twój trawnik jest uszkodzony w jakikolwiek sposób, użycie tego produktu jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na jego naprawę.W jednym kroku możesz łatwo naprawić uszkodzony obszar.

44,78 Zł
 ks

Skladom u dodávateľa

Charakteristika produktu

FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 je ideálny pomocník na opravu vzhľadu Vášho trávnika. Ak sa Vám objavujú po vypálené miesta alebo je trávnik nejakým spôsobom poškodený, je použitie tohto lieku najjednoduchším a najrýchlejší spôsobom opravy. Jedným krokom poškodené miesto ľahko opravíte. Za veľmi krátku dobu Vám vyrastie na poškodenom mieste nový odolný trávnik. Tento prostriedok je vyrobený z prémiového kokosového substrátu, semien rýchlo klíčiacich tráv a dlhodobo pôsobiaceho hnojiva. Všetky zložky spoločne zaistia semenám tráv ideálne prostredie pre ich rýchle klíčenie a rast.

  • oprava poškodeného trávnika v 3 krokoch a pomocou jediného výrobku
  • obsahuje rýchlo rastúce semená tráv – nový trávnik vyklíči už do 14 dní
  • hnojivo dodá novo rastúcim trávam dostatok energie – urýchli ich rast
  • špeciálny substrát z kokosovej rašeliny spoločne s AQUA Cellom® je spoľahlivou zásobárňou vody – zadržiava vodu v blízkosti klíčiacich tráv
  • balenie 1 kg vystačí na opravu 2 m2

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
*****
Działanie
Nawóz agro kt travin
33,72 Zł
 ks 
Nawozi trawnik, jednocześnie hamując wzrost chwastów w trawniku. Nie jest skuteczny w zwalczaniu chwastów pylistych i 1-kłosowych.
Skladom u dodávateľa
*****
Forestina przeciwko mchu
36,91 Zł
 ks 
Specjalny organiczno-mineralny preparat przeciw mchowi przeznaczony jest do pielęgnacji trawników z niechcianym mchem. Ważnym pierwiastkiem zawartym w produkcie jest żelazo, które w głównej mie
Skladom podľa variantu
*****
Sedospray trawnik wiosna-lato
40,14 Zł
 ks 
Jest to wysoko skoncentrowany nawóz kombinowany typu roztwór, zawierający składniki pokarmowe do kompleksowego odżywiania trawników.
Skladom u dodávateľa
*****
Nowy
Nawóz do trawników Expert Gold
244,83 Zł
 ks 
Najwyższej jakości nawóz do trawników NPK, który zaspokaja potrzeby pokarmowe trawnika w sezonie wegetacyjnym.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz do trawników Expert plus forte
204,27 Zł
 ks 
Specjalny nawóz granulowany z mikroelementami do średnio i intensywnego nawożenia trawników. Składnik azotowy zapewnia stopniowe uwalnianie azotu w okresie od 2 do 3 miesięcy. 2 dawki nawozu w s
Skladom podľa variantu
*****
Compo nova tec classic
341,98 Zł
 ks 
Późnoletni i jesienny nawóz wieloskładnikowy ze stabilizatorem azotu zaopatruje trawnik w składniki pokarmowe przez 4-6 tygodni.
Skladom u dodávateľa
*****
Nawóz do trawników Expert 2w1 z wapniem
82,63 Zł
 ks 
EXPERT 2w1 to kombinowany nawóz do trawników NPK z granulowanym dolomitem wapiennym. Produkt ten nadaje się do odżywiania trawników z mchami, przy czym zawartość wapienia reguluje niskie pH i t
Na zamówienie
*****
Ekspert od trawników naturalnych
73,96 Zł
 ks 
Nawóz do trawników Guano to czysty naturalny nawóz organiczny bez dodatku składników produkowanych przemysłowo.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.