0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nasiona traw » Barenbrug RPR sport
Barenbrug RPR sportBarenbrug RPR sport
*****

Barenbrug RPR sport

Mieszanka traw na place zabaw przeznaczona na intensywnie obciążone tereny sportowe, zdolność do samoodnawiania się bez konieczności stosowania nawożenia pogłównego.

784,78 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

Przeznaczona na intensywnie obciążone boiska sportowe, zdolność do samoodnawiania bez konieczności nawożenia pogłównego. Nasiona BARENBRUG polecamy naszym klientom na podstawie własnych doświadczeń. Holenderska firma BARENBRUG z ponad stuletnią tradycją jest jednym ze światowych liderów w produkcji nasion traw. Doskonały system hodowli, kontroli i uprawy gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych mieszanek nasion traw.

Trawa BARENBRUG zdobiła najbardziej znane pola piłkarskie i golfowe na całym świecie (Manchester United, AC Milan, Ajax Amsterdam, itd.) BARENBRUG był wyłącznym dostawcą nasion trawy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006 w Niemczech.

Najwyższa odporność na zużycie

Zmes RPR sa rozširuje horizontálne a vytvára prirodzenú spleť zakoreňujúcich stolón, ktoré v trávniku tvoria akúsi sieť, a tým zabezpečujú vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu. Narozdiel od samostatných rastlín, ako je tomu v prípade bežného mätonohu trváceho, každá rastlina v trávniku zo zmesi RPR je spojená s inou rastlinou a s hornou vrstvou pôdy. Riziko vykopnutia trávy na športovom ihrisku je oveľa nižšie vďaka tomu, že pevne drží na svojom mieste. To znamená, že sa na ihriskách môžu hrať najintenzívnejšie zápasy bez rizika vážneho poškodenia hustého trávnika. Revolučné riešenie: mätonoh trváci, ktorý sa rozmnožuje pomocou poplazov. RPR je mätonoh trváci so schopnosťou regenerácie, ktorý je pevný ako oceľ, čím sa minimalizujú poškodenia spôsobené pri športe. Tento typ trávy je jedinečný tým, že jeho horizontálne sa rozširujúce stolóny vytvárajú trávnik, ktorý je mnohonásobne pevnejší, ako trávnik z iných odrôd m

Ilość wysiewu

20 - 25 g/m2

Wysokość koszenia

20 mm

Skład mieszanki

  • Gatunek: życica trwała angielska / Odmiana: Barclay II/Lolium perenne / Stosunek (%): 20
  • Gatunek: życica trwała angielska / Odmiana: Barlibro/Lolium perenne / Stosunek (%): 30
  • Gatunek: życica trwała angielska / Odmiana: Barmarga/Lolium perenne / Stosunek (%):10
  • Gatunek: życica trwała angielska / Odmiana: Barmario/Lolium perenne / Stosunek (%): 25
  • Gatunek: życica trwała angielska / Odmiana: Baradona/Lolium perenne / Stosunek (%): 15

Zakładanie trawników

  1. Przygotowanie gleby: Zaleca się spulchnienie terenu przeznaczonego pod trawę na głębokość 35 cm i usunięcie chwastów, śmieci i kamieni.Glebę należy zgrabić i lekko zwałować.Jeśli jest wystarczająco dużo czasu, należy odczekać kilka tygodni i usunąć wszystkie chwasty, które się pojawiły.Dwa tygodnie przed wysiewem zastosować nawóz, aby pobudzić do szybszego wzrostu.
  2. Siew: Nasiona wysiewać, gdy temperatura w ciągu dnia osiągnie 15 oC.Najlepszym terminem siewu jest wczesna wiosna i późne lato, gdy warunki są optymalne do ukorzeniania się.Nasiona wysiewać w wilgotną, bezwietrzną glebę, siejąc na krzyż.Nam2 przypada 20-30 g nasion.Po wysiewie nasiona zgrabić do gleby i zwałować.W przypadku braku opadów deszczu teren delikatnie i regularnie podlewać, aby gleba była stale wilgotna.
  3. Zabiegi: i pielęgnacja trawnika: pierwszy raz skosić trawnik na wysokości 10 cm przy suchej pogodzie do wysokości ok. 4 cm Następnie regularnie kosić trawnik do wysokości ok. 3-4 cm w celu zagęszczenia wzrostu i wyeliminowania pojawiających się chwastów Po okresie 4-6 tygodni zastosować 3-5 kg nawozu azotowego na 100m2 Zaleca się regularne nawożenie trawnika w okresie wegetacji.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
Nowy
Specjalny nawóz do trawników Expert z zeolitem
97,41 Zł
 ks 
Specjalny nawóz do trawników z zeolitem, który poprawia gospodarkę wodną w okresach deficytu wilgoci, pomaga wiązać azot amonowy i zmniejsza kwasowość środowiska.
Skladom podľa variantu
*****
Compo nova tec n-max
292,81 Zł
 ks 
Wiosenny i letni nawóz wieloskładnikowy ze stabilizowanym azotem zaopatruje trawnik w składniki pokarmowe przez 4-6 tygodni.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz do trawników Expert plus forte
256,24 Zł
 ks 
Specjalny nawóz granulowany z mikroelementami do średnio i intensywnego nawożenia trawników. Składnik azotowy zapewnia stopniowe uwalnianie azotu w okresie od 2 do 3 miesięcy. 2 dawki nawozu w s
Skladom podľa variantu
*****
Ekspercki nawóz do trawnika przeciw kretom
51,72 Zł
 ks 
Nawóz granulowany do wszystkich rodzajów trawników o działaniu odstraszającym krety.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz do trawników Expert Autumn plus
28,49 Zł
 ks 
Jesienny nawóz do trawników Expert plus z dodatkiem żelaza. Nawóz do jesiennego wzmocnienia trawników do 330 m2.
Skladom podľa variantu
*****
Sedospray jesień trawnika
41,65 Zł
 ks 
Jest to skoncentrowany, zawierający składniki pokarmowe nawóz wieloskładnikowy w postaci roztworu, przeznaczony do jesiennego zasilania trawników i zapewnienia im dobrego okresu zimowego.
Skladom podľa variantu
*****
Trawnik Kristalon
27,22 Zł
 ks 
Rozpuszczalny w wodzie uniwersalny nawóz z mikroelementami do nawożenia trawników.
Skladom podľa variantu
*****
Forestina przeciwko mchu
37,20 Zł
 ks 
Specjalny organiczno-mineralny preparat przeciw mchowi przeznaczony jest do pielęgnacji trawników z niechcianym mchem. Ważnym pierwiastkiem zawartym w produkcie jest żelazo, które w głównej mie
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.