0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nasiona traw » Sport Barenbrug
Sport BarenbrugSport Barenbrug
*****

Sport Barenbrug

Mieszanka traw na place zabaw przeznaczona na wspólne tereny sportowe, trwała, średnio wymagająca konserwacji.

22,45 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

Przeznaczona na zwykłe boiska sportowe, trwała, średnio wymagająca w utrzymaniu. Nasiona BARENBRUG polecamy naszym klientom na podstawie własnych doświadczeń. Holenderska firma BARENBRUG z ponad stuletnią tradycją jest jednym ze światowych liderów w produkcji nasion traw. Doskonały system hodowli, kontroli i uprawy gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych mieszanek nasion traw.

Trawa BARENBRUG zdobiła najbardziej znane pola piłkarskie i golfowe na całym świecie (Manchester United, AC Milan, Ajax Amsterdam, itd.) BARENBRUG był wyłącznym dostawcą nasion trawy na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006 w Niemczech.

Ilość wysiewu

25 - 30 g/m2

Wysokość koszenia

25 - 30 mm

Skład mieszanki

  • Gatunek: Życica trwała / Odmiana: Zapora / Współczynnik (%): 25
  • Gatunek: Życica trwała / Odmiana: Barlancia / Współczynnik (%): 20
  • Gatunek: Trawa łąkowa / Odmiana: Sunbeam / Współczynnik (%): 15
  • Gatunek: Kostrzewa czerwona / Odmiana: Barjessica / Współczynnik (%): 40

Zakładanie trawników

  1. Przygotowanie gleby: Zaleca się spulchnienie terenu przeznaczonego pod trawę na głębokość 35 cm i usunięcie chwastów, śmieci i kamieni.Glebę należy zgrabić i lekko zwałować.Jeśli jest wystarczająco dużo czasu, należy odczekać kilka tygodni i usunąć wszystkie chwasty, które się pojawiły.Dwa tygodnie przed wysiewem zastosować nawóz, aby pobudzić do szybszego wzrostu.
  2. Siew: Nasiona wysiewać, gdy temperatura w ciągu dnia osiągnie 15 oC.Najlepszym terminem siewu jest wczesna wiosna i późne lato, gdy warunki są optymalne do ukorzeniania się.Nasiona wysiewać w wilgotną, bezwietrzną glebę, siejąc na krzyż.Nam2 przypada 20-30 g nasion.Po wysiewie nasiona zgrabić do gleby i zwałować.W przypadku braku opadów deszczu teren delikatnie i regularnie podlewać, aby gleba była stale wilgotna.
  3. Zabiegi: i pielęgnacja trawnika: pierwszy raz skosić trawnik na wysokości 10 cm przy suchej pogodzie do wysokości ok. 4 cm Następnie regularnie kosić trawnik do wysokości ok. 3-4 cm w celu zagęszczenia wzrostu i wyeliminowania pojawiających się chwastów Po okresie 4-6 tygodni zastosować 3-5 kg nawozu azotowego na 100m2 Zaleca się regularne nawożenie trawnika w okresie wegetacji.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Bopon do trawników przeciw żółknięciu
20,57 Zł
 ks 
Nawóz granulowany BOPON przeciw żółknięciu trawników.
Skladom podľa variantu
Floria nawóz do trawników + antykret
120,40 Zł
 ks 
Nawóz do trawników Floria z efektem odstraszania kretów gwarantuje profesjonalne rezultaty w pielęgnacji trawnika i jednocześnie zapobieganie kretom.
Skladom podľa variantu
*****
Trawnik Kristalon
28,12 Zł
 ks 
Rozpuszczalny w wodzie uniwersalny nawóz z mikroelementami do nawożenia trawników.
Skladom podľa variantu
*****
Nawóz do trawników Expert 2w1 z wapniem
82,67 Zł
 ks 
EXPERT 2w1 to kombinowany nawóz do trawników NPK z granulowanym dolomitem wapiennym. Produkt ten nadaje się do odżywiania trawników z mchami, przy czym zawartość wapienia reguluje niskie pH i t
Skladom podľa variantu
Trawnik Sedoscote
24,84 Zł
 ks 
Długotrwały nawóz do trawników ze zrównoważoną reprezentacją wszystkich pierwotnych i wtórnych składników pokarmowych roślin.
Skladom podľa variantu
Compo nova tec n-max
348,68 Zł
 ks 
Wiosenny i letni nawóz wieloskładnikowy ze stabilizowanym azotem zaopatruje trawnik w składniki pokarmowe przez 4-6 tygodni.
Skladom podľa variantu
*****
Ekspercki nawóz do trawnika przeciw kretom
53,43 Zł
 ks 
Nawóz granulowany do wszystkich rodzajów trawników o działaniu odstraszającym krety.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Fachowe szybkie zasypywanie
49,58 Zł
 ks 
Mieszanka do naprawy użytków zielonych. Przeznaczona do szybkiego uzdrowienia zniszczonych użytków zielonych.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.