0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty pomocnicze » Biała farba do pni zdrowy ogród
Biała farba do pni zdrowy ogródBiała farba do pni zdrowy ogród
*****

Biała farba do pni zdrowy ogród

Biodegradowalna farba do ochrony pni drzew i krzewów.

56,85 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Farba do pni to biodegradowalna farba do ochrony pni drzew i krzewów.Biały kolor odbija promienie słoneczne, dzięki czemu zapobiega niepożądanemu nagrzewaniu się pnia w słoneczne zimowe dni.Chroni w ten sposób pień przed wahaniami temperatury, które mogą powodować pęknięcia mrozowe.Dzięki temu znacznie zmniejsza się również ryzyko zaatakowania drzewa przez choroby grzybowe.Farba do pni nie ogranicza w żaden sposób funkcji życiowych drzewa i jest całkowicie bezpieczna dla zwierząt.W przypadku wczesnego zastosowania farba pomaga zapobiegać infestacji i występowaniu niektórych szkodników owadzich oraz pojawianiu się mchów i porostów.Farba nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach drzew i krzewów owocowych, a także na wszystkich innych rodzajach drzew ozdobnych.

Aplikacja

Usunąć z pnia niespoiste części kory, nanieść farbę pędzlem lub wałkiem.Pomalować cały pień drzewa aż do dolnych gałęzi.Farba przeznaczona jest do bezpośredniego stosowania.W razie potrzeby można dodać ok. 10% czystej wody.Nakładać w równej ilości na suchy pień.Do pracy używać czystych narzędzi.
termin stosowania: Powłokę nanosić na pnie w miarę potrzeby od drugiej połowy jesieni (przełom października i listopada), przy suchej pogodzie i temperaturze powyżej zera. Powłokę odnawiać w miarę potrzeby w okresie zimowym (styczeń-luty). W optymalnych warunkach powłoka utrzymuje się na pniu przez co najmniej 4 miesiące.

Środek ochrony roślin należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Gliorex
18,78 Zł
 ks 
Preparat poprawia zdrowotność kiełkujących roślin, poprawia dynamikę wzrostu, a rośliny są ogólnie bardziej żywotne.
Skladom podľa variantu
*****
Stimulax II
10,57 Zł
 ks 
Stimulax II to płynny preparat przeznaczony do jakościowego ukorzeniania i szybkiego tworzenia korzeni.
Skladom podľa variantu
*****
Knoty siarkowe 250g
13,93 Zł
 ks 
Siarka jest ważnym środkiem w obróbce cydru i wina. Siarka może być stosowana w celu krótkotrwałego zapobiegania fermentacji cydru.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Powłoka ochronna Bio Plantella dla pni drzew
38,56 Zł
 ks 
Powłoka na pnie drzew chroniąca przed mrozem i biologicznie chroniąca przed szkodnikami, chorobami grzybowymi, mchami i porostami.
Skladom podľa variantu
*****
Tabletki torfowe Jiffy
19,51 Zł
 ks 
Tabletki JIFFY o średnicy 38 mm zapewniają ekonomiczną i łatwą obsługę oraz przechowywanie przed użyciem. Jest to system uprawy sadzonek bez gleby i podłoża.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Wapno ogrodnicze Bopon na pnie drzew
12,16 Zł
 ks 
Uniwersalne wapno ogrodnicze do leczenia drzew i zmniejszania kwasowości gleby, której pH jest zbyt niskie.
Skladom podľa variantu
*****
Hydrożel Floria
35,70 Zł
 ks 
Jest to sproszkowany koncentrat, który w środowisku wodnym tworzy stabilny żel. Cząsteczki hydrożelu wiążą 250 razy wodę i po pokryciu wodą dostarczają ją do korzeni roślin.
Skladom podľa variantu
*****
Farba cieniująca do szklarni
16,51 Zł
 ks 
Przeznaczone do łagodzenia skutków nadmiernego nasłonecznienia w szklarniach.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.