0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty przeciwko gryzoniom » Stop szkodnikom żel
Stop szkodnikom żelStop szkodnikom żel
*****

Stop szkodnikom żel

Przynęta do kontrolowania obecności gryzoni czyli kretów, gzów, myszy i szczurów. Szkodniki wabi intensywny zapach.

41,83 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

  • Przynęta na gryzonie do zwalczania gryzoni, kretów, gzów, myszy i szczurów.
  • wabi szkodniki swoim intensywnym zapachem.Wyciska się go bezpośrednio w miejsca, w których biegają szkodniki.Żel jest zjadany lub wdeptywany przez szkodniki i w miarę oczyszczania zlizują one przynętę i w ten sposób dostają się do ich organizmów.Do tępienia kretów, gryzoni, nornic żel wyciska się bezpośrednio w korytarze w ziemi.
  • Przy sprawdzaniu kretów należy wykopać kreta, wcisnąć żel do korytarzy i ponownie zakopać. Nie dotykać gleby rękami i nie pozostawiać otwartych korytarzy!!!
  • Żel zabija szkodniki już w 3 dniu.
  • Żel najlepiej wyciśnie się w miejscach występowania myszy, szczurów i szczurków.
  • Dawkowanie 10 - 20 g na miejsca powstawania.

Składniki

Zboża, tłuszcze, orzechy mieszane, kompleks witamin, kakao.

Instrukcja użytkowania

Wycisnąć żel w miejsca występowania, szczególnie do wyjść z nor, wzdłuż ścieżek dojazdowych, wzdłuż ścian i w ciemnych zakamarkach, tak aby nie zanieczyścić otoczenia.W kotrole występowania szczurów grzebiących nanieść żel na ścieżkę, tak aby nie dotykać rękami gleby.Szkodnik zje przynętę lub wejdzie do żelu, zabrudzi się i po umyciu po nim zje przynętę.Żel jest bardzo aromatyczny i przyciąga je do pożarcia.

Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.Zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
Bloki parafinowe Ratimor bromadiolon
25,59 Zł
 ks 
RATIMOR bloki parafinowe jest preparatem przeznaczonym do zwalczania myszy domowych , szczurów czarnych i szarych, nornic oraz gryzoni głównie na zewnątrz budynków.
Skladom podľa variantu
*****
Bloki parafinowe Ratimor brodifacoum
25,59 Zł
 ks 
RATIMOR bloki parafinowe jest preparatem przeznaczonym do zwalczania myszy domowych , szczurów czarnych i szarych, nornic oraz gryzoni głównie na zewnątrz budynków.
Skladom podľa variantu
*****
Węglik wapnia cac2
30,99 Zł
 ks 
Węglik wapnia jest doskonałym środkiem odstraszającym krety.
Skladom podľa variantu
*****
Stacja zagłady eris
8,80 Zł
 ks 
Łatwa, bezpieczna i higieniczna aplikacja wysoce skutecznych produktów przeznaczonych do zabijania myszy, szczurów i szczurołapów Zamykana stacja przynętowa, odpowiednia do stosowania w pomieszc
Skladom u dodávateľa
Bros solarny odstraszacz kretów - acoustic sonic
95,18 Zł
 ks 
Odstraszacz kretów Sonic Bros akustyczny, zasilany energią słoneczną.Skutecznie odstrasza krety, nornice i inne gryzonie.Przyjazny dla środowiska bez użycia środków chemicznych.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Rodicum extra
19,83 Zł
 ks 
Przynęta w postaci podkładek (przynęta miękka) przeciwko szczurom i nornicom.
Skladom podľa variantu
*****
Ratimor przynęta miękka bromadiolon
15,79 Zł
 ks 
Przynęta przeznaczona do zwalczania gryzoni, w postaci miękkiej przynęty (podkładki z pastą w specjalnej folii filtracyjnej).
Skladom podľa variantu
*****
Chronić wytłaczaną kostkę dla myszy i szczurów
18,15 Zł
 ks 
Przynęta ogniowa w postaci wytłaczanych kostek do niszczenia szczurów i myszy we wnętrzach i w bezpośrednim sąsiedztwie budynków przez użytkowników końcowych.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.