0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
MustangMustang

Mustang

MUSTANG działa jako systemicznie wysoce skuteczny herbicyd wzrostowy. Charakteryzuje się doskonałą skutecznością na chwasty wiechliny, chwasty kapustne. Na fiołki, weroniki i knapusty działa umiarkowanie, z wystarczającym tłumieniem ich wzrostu.

1 120,07 Zł
 ks

Wyprzedane

Charakterystyka produktu

MUSTANG działa jak systemiczny herbicyd wzrostowy o wysokiej sile działania.Wrażliwe chwasty dwuliścienne w krótkim czasie po oprysku (3-4 dni po zastosowaniu) zatrzymują wzrost, z następową deformacją liści i liści oraz zmianą barwy.Chwasty są na ogół eliminowane między 14-21 dniem po zastosowaniu.MUSTANG wnika do rośliny przez liście, substancje czynne są translokowane wewnątrz rośliny.Działa jako inhibitor syntezy acetolaktaru (ALS) poprzez inaktywację enzymu ALS.Opady deszczu 1 godzinę po zastosowaniu nie wpływają negatywnie na działanie MUSTANG na chwasty.

składnik aktywny

6,25 g/l florasulamu + 425,5 g/l 2,4-D w postaci estru 2-etyloheksylowego

Spektrum działalności

MUSTANG charakteryzuje się doskonałą skutecznością na chwasty z rodziny wiechlinowatych, kapustnych, z umiarkowanym działaniem na fiołki, weroniki i turzyce, przy wystarczającym zahamowaniu wzrostu.

Dawkowanie

0,5 - 0,8 L/ha

Środek ochrony roślin należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Produkt w opakowaniu 5 L przeznaczony jest dla użytkowników profesjonalnych.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Dane liczbowe mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Mustang forte
766,99 Zł
 ks 
Herbicyd o szerokim spektrum działania, przeznaczony do powschodowego zwalczania szerokiej gamy chwastów dwuliściennych. Zawiera 3 substancje aktywne, dzięki czemu jest bardziej skuteczny niż ory
Skladom u dodávateľa
*****
Nowy
Thermoflammbio classic
151,66 Zł
 ks 
Bezchemiczne zwalczanie chwastów - lekki i kompaktowy, wygodny w obsłudze.
Skladom podľa variantu
*****
Roundup biaktywny
145,28 Zł
 ks 
Nieselektywny środek chwastobójczy do zwalczania chwastów jednoliściennych i wieloletnich w rolnictwie. Środek działa jak herbicyd totalny
Skladom podľa variantu
Nowy
Miejska wyrzynarka do chwastów 1760
158,68 Zł
 ks 
wyrywacz chwastów MESTO 1760 usuwa chwasty na schodach zewnętrznych, wejściach, chodnikach, ścieżkach, patiach, wjazdach do garażu, parkingach, piaskownicach, ścianach zewnętrznych bez koniecz
Skladom podľa variantu
*****
Garlon new
25,26 Zł
 ks 
Jest to systemiczny środek arborystyczny i chwastobójczy przeznaczony do niszczenia niepożądanych drzew i chwastów szerokolistnych w leśnictwie, do niszczenia nalotów drzewiastych na łąkach i
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Roundup classic pro
129,35 Zł
 ks 
Roundup Klasik Pro jest herbicydem totalnym (koncentratem) o działaniu systemicznym do opryskiwania dolistnego w celu zwalczania chwastów.
Skladom podľa variantu
*****
Roundup express 6h
58,53 Zł
 ks 
Środek do zwalczania chwastów wieloletnich i rocznych już po 6 godzinach.
Skladom podľa variantu
*****
Dicopur m750
12,84 Zł
 ks 
Środek chwastobójczy do zwalczania wrażliwych chwastów dwuliściennych w zbożach, na łąkach, trawnikach, pastwiskach i uprawach nasiennych traw.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.