0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty przeciw chorobom grzybiczym » Biologiczne » Magia roślin balkonowych w naturze
Magia roślin balkonowych w naturzeMagia roślin balkonowych w naturze

Magia roślin balkonowych w naturze

Naturalny preparat - wyciąg z ziół wykorzystujący wszystkie znane efekty ziołowe.Wspomaga wzrost i obfite kwitnienie roślin balkonowych.Utrzymuje witalność, zdrowie i zmniejsza stres roślin balkonowych (susza, wysokie temperatury itp.).

13,45 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

ROŚLINY BALKONOWE NATURA to preparat z ziół.Preparat naturalny - wyciąg z ziół wykorzystujący wszystkie znane działania ziół.Wspomaga wzrost i obfite kwitnienie roślin balkonowych.Utrzymuje witalność, zdrowie i ogranicza stresy roślin balkonowych (susza, wysokie temperatury itp.)

Produkt należy stosować w sposób bezpieczny. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Należy przestrzegać zalecanego dawkowania.

Zakres i zastosowanie oprysku

  • Rośliny balkonowe - nawóz organiczny - 4 ml / 1 L wody - poprzez nawożenie pogłówne lub oprysk w okresie od kwietnia do października. Przeznaczony jest do wszystkich roślin balkonowych (np. pelargonii, petunii, surfinii). Stosować raz w tygodniu w okresie wegetacji.

Środek ochrony roślin należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Bezpiecznie
Bioton
22,78 Zł
 ks 
Środek o działaniu fizycznym do zwalczania mączniaka rzekomego na pomidorach, dyniowatych, agreście, porzeczkach, winorośli, różach i innych roślinach. Ilość wystarczająca do przygotowania
Skladom podľa variantu
*****
Bezpiecznie
Altela
42,65 Zł
 ks 
Biologiczny preparat do ograniczania chorób grzybowych (grzyba, parcha) ziemniaków, pomidorów, truskawek, warzyw, drzew owocowych i winorośli.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Clonoplus
21,60 Zł
 ks 
Produkt poprawia jakość systemu korzeniowego roślin, co prowadzi do lepszej witalności i naturalnej obrony roślin.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Mieszanka ziołowa Natura na pleśń
47,99 Zł
 ks 
100% naturalny produkt.Mieszanka ziołowa na pleśń to mieszanka mielonego cynamonu i goździków w papierowej torebce do herbaty.
Skladom u dodávateľa
*****
Bezpiecznie
Polyversum
27,74 Zł
 ks 
Biologiczny preparat do ochrony roślin przed chorobami grzybowymi.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.