0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
CarambaCaramba

Caramba

Środek grzybobójczy o szerokim spektrum działania, systemiczny, w formie płynnego koncentratu do rozcieńczania wodą, przeznaczony do ochrony pszenicy ozimej i jęczmienia przed chorobami grzybowymi liści i kłosów oraz chorobami grzybowymi rzepaku.

1 878,29 Zł
 ks

Wyprzedane

Charakterystyka produktu

środek grzybobójczy o szerokim spektrum działania, systemiczny, w formie płynnego koncentratu do rozcieńczania wodą, przeznaczony do ochrony pszenicy ozimej i jęczmienia przed chorobami grzybowymi liści i kłosów oraz chorobami grzybowymi rzepaku.

Účinná látka metconazole patrí do chemickej skupiny triazolov, pôsobí hĺbkovo a systémovo, vykazuje veľmi dobrý preventívny a kuratívny účinok, tj. chráni listy pred napadnutím, ale tiež po vzniku infekcie. Po aplikácii metconazolu má molekulová štruktúra výrazne vyššiu afinitu k 14-demethyláze buniek huby, ktorej funkciu blokuje, čoho následkom je, že rast patogéna je ihneď a dlhodobo pozastavený. Metconazole pôsobí na klíčiace spóry, na rast infekčného mycélia a na jeho nadmerné vervenie. Tento proces prebieha veľmi rýchlo a progresívne, pričom sa hromadia voľné mastné kyseliny v triglycidoch a fosfolipidoch. Vedľa týchto účinkov, táto účinná látka evokuje zvýšenú obrannú reakciu hostiteľskej rastliny po jej ošetrení.

Trwałość substancji czynnej jest doskonała i zapewnia długotrwały efekt.W przypadku zabiegów na rzepaku, jesienne aplikacje wykazują poprawę zdrowotności roślin i ograniczenie zamierania drzewostanu.Wczesnowiosenna aplikacja zwiększa wytrzymałość łodyg i zapobiega wyleganiu drzewostanu.

substancja czynna

Metkonazol [metkonazol] - 60 g

Mieszalność

Caramba jest kompatybilna z powszechnie stosowanymi fungicydami i insektycydami.Nie zaleca się łączenia z nawozami płynnymi, a zwłaszcza z DAM 390.Możliwa jest jednoczesna aplikacja z graminicydami, ale nie zaleca się stosowania graminicydów w dawkach pirofitowych.Przy stosowaniu ewentualnych kombinacji należy zwrócić uwagę na zbieżność optymalnych terminów stosowania poszczególnych produktów.

Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.Produkt w opakowaniu 10 L przeznaczony jest dla użytkowników profesjonalnych.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.Dane liczbowe mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Szybki magnicur
27,02 Zł
 ks 
Preparat grzybobójczy w formie koncentratu zawiesinowego do ochrony winorośli i truskawek przed botrytis oraz wiśni przed moniliozą.
Skladom podľa variantu
*****
Energia Previcur
491,37 Zł
 ks 
Previcur Energy jest systemicznym, kombinowanym środkiem grzybobójczym w formie koncentratu w kroplach do rozcieńczania wodą o działaniu zarówno zapobiegawczym, jak i leczniczym (kuracyjnym), pr
Skladom u dodávateľa
*****
Nowy
Sulfurus
5,84 Zł
 ks 
Przeciwko mączniakowi amerykańskiemu na agreście oraz mączniakowi rzekomemu na roślinach ozdobnych i innych uprawach.
Skladom podľa variantu
*****
Kocide 2000
11,96 Zł
 ks 
Nowy preparat miedziowy do zaprawiania roślin rolniczych.
Skladom podľa variantu
*****
Energia Magnicur
21,70 Zł
 ks 
Środek grzybobójczy o działaniu układowym, kombinowanym, w formie płynnego koncentratu do rozcieńczania wodą o działaniu zarówno zapobiegawczym, jak i leczniczym (kuracyjnym), przeznaczony do
Skladom podľa variantu
*****
Bellis
5,65 Zł
 ks 
Preparat grzybobójczy w aerozolu przeznaczony do zwalczania mączniaka prawdziwego, parcha i chorób magazynowych ziarna.
Skladom podľa variantu
*****
Magnicur Finito
30,60 Zł
 ks 
Dwuskładnikowy preparat grzybobójczy w formie płynnego dyspergowanego koncentratu do zwalczania zarazy ziemniaka.
Skladom u dodávateľa
*****
Score 250 ec
9,51 Zł
 ks 
Preparat grzybobójczy w formie koncentratu emulsyjnego przeznaczony do ochrony rzepaku ozimego, buraka cukrowego, buraka pastewnego, owoców ziarnkowych, marchwi i kalafiora przed chorobami grzybowym
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.