0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Kryształ IqKryształ Iq
*****

Kryształ Iq

Wysoce selektywny środek grzybobójczy w formie koncentratu zawiesinowego do profilaktycznej ochrony winorośli i chmielu przed mączniakiem rzekomym.

8,21 Zł
 ks

Wyprzedane

Charakteristika produktu

Dlhotrvajúca preventívna účinnosť proti múčnatke viničaunikátny spôsob účinku obmedzuje možnosť vzniku rezistencieodolný proti zmytiu daždbm už l hodinu po aplikáciiredistribúcia účinnej látky v rastlinách viniča spoľahlivo
ochráni aj neošetrené časti

Prípravok IQ-Crystal* je vysoko selektívny fungicíd vo forme suspenzného koncentrátu určený na preventívnu ochranu viniča a chmeľu proti múčnatke. IQ-Crystal je v bežne používaných dávkach neškodný pre včely a užitočný hmyz. Fungicíd IQ-Crystal je bez obmedzenia možné použiť aj v 2. PHO vodných zdrojov. Prípravok je nehorľavý.

Quinoxyfen ako účinná látka prípravku IQ-Crystal bráni prerastaniu spór d

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
*****
Bellis
5,67 Zł
 ks 
Preparat grzybobójczy w aerozolu przeznaczony do zwalczania mączniaka prawdziwego, parcha i chorób magazynowych ziarna.
Skladom podľa variantu
*****
Magnicur Finito
27,18 Zł
 ks 
Dwuskładnikowy preparat grzybobójczy w formie płynnego dyspergowanego koncentratu do zwalczania zarazy ziemniaka.
Skladom podľa variantu
*****
Energia Previcur
483,62 Zł
 ks 
Previcur Energy jest systemicznym, kombinowanym środkiem grzybobójczym w formie koncentratu w kroplach do rozcieńczania wodą o działaniu zarówno zapobiegawczym, jak i leczniczym (kuracyjnym), pr
Skladom podľa variantu
*****
Dlatego 50 wg
19,01 Zł
 ks 
Środek grzybobójczy Zato 50 WG (Magnicur Core) do ochrony jabłoni przed parchem i mączniakiem prawdziwym oraz winorośli przed mączniakiem prawdziwym, peronosporami i białą zgnilizną.
Skladom podľa variantu
*****
Sulka k
14,61 Zł
 ks 
Produkt nadaje się do kiszenia sadzonek czosnku i cebuli, przeciwdziała zimującym szkodnikom, ogranicza występowanie kędzierzawki, nadaje się do podstawowego nawożenia w glebie.
Skladom u dodávateľa
Merpan 80 wdg
11,12 Zł
 ks 
Preparat grzybobójczy w postaci granulatu dyspergowanego w wodzie do ochrony ziarniaków przed parchem.
Skladom u dodávateľa
*****
Champion 50 wg
6,76 Zł
 ks 
Uniwersalny środek grzybobójczy i bakteriobójczy stosowany przeciwko szerokiemu spektrum chorób grzybowych pomidorów, ogórków, moreli, winorośli i innych upraw.
Skladom podľa variantu
*****
Energia Magnicur
20,91 Zł
 ks 
Środek grzybobójczy o działaniu układowym, kombinowanym, w formie płynnego koncentratu do rozcieńczania wodą o działaniu zarówno zapobiegawczym, jak i leczniczym (kuracyjnym), przeznaczony do
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.