0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty przeciwko owadom latającym » Działanie uniwersalny środek owadobójczy - aerozol
Działanie uniwersalny środek owadobójczy - aerozolDziałanie uniwersalny środek owadobójczy - aerozol
*****

Działanie uniwersalny środek owadobójczy - aerozol

Kontaktowy środek owadobójczy o natychmiastowym i przedłużonym działaniu, przeznaczony do zabijania much i komarów, działa również na mole, muchy, roztocza i owady pełzające.

19,92 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Aerozol Effect to kontaktowy środek owadobójczy o natychmiastowym i długotrwałym działaniu, przeznaczony do zabijania much i komarów, jest również skuteczny w zwalczaniu moli, much, roztoczy i owadów pełzających (mrówki, rybitwy, karaluchy, rydze itp.).Nadaje się do stosowania zarówno w otwartych, jak i zamkniętych pomieszczeniach.O przyjemnym odstraszającym zapachu cytronelli.Środek owadobójczy szybko rozkłada się w świetle dziennym, dzięki czemu potrzebna jest mniejsza wentylacja.Odświeża pomieszczenie przyjemnym zapachem.Nie pozostawia śladów.Rozpylanie przez 5 sekund wystarcza na przestrzeń 20 m2.

Produkt biobójczy należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
K-othrin 25 sc
643,50 Zł
 ks 
Spray owadobójczy do zwalczania karaluchów, rydzów, świerszczy, płazów, os, much, mrówek, mączniaków, pcheł, komarów i kleszczy w budynkach i wokół nich.
Skladom podľa variantu
*****
Wymienny wkład Bros do łapacza siatki
17,10 Zł
 ks 
Wkład wymienny do zewnętrznych pułapek na osy, szerszenie i muchy.
Skladom podľa variantu
*****
Odstraszacz much Bros na okno
10,16 Zł
 ks 
Estetyczna forma wabienia owadów latających za pomocą kolorowego nadruku.
Skladom podľa variantu
*****
Deltasect
11,80 Zł
 ks 
Wysoce skuteczny preparat przeciwko owadom pełzającym. Deltasect w pełni zastępuje popularną K-Othrine.
Skladom podľa variantu
*****
Działanie przeciwko osom i szerszeniom aerozol
28,26 Zł
 ks 
Środek owadobójczy w formie aerozolu, ponieważ aerozol aplikuje substancję czynną na odległość do 4-6m, możliwe jest opryskiwanie gniazda z większej odległości.
Skladom podľa variantu
*****
Almus champion red
23,68 Zł
 ks 
Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt ciepłokrwistych. Almus Champion jest nietoksycznym, długo działającym środkiem owadobójczym.
Skladom podľa variantu
*****
Spirala Bros Mosquito
9,84 Zł
 ks 
Świecąca spirala zapewnia kilkugodzinną ochronę przed różnymi owadami, które często spotykamy podczas letnich wieczorów.Przeznaczona jest do użytku zewnętrznego.
Skladom podľa variantu
Raid multi insect do niszczenia owadów latających i pełzających
29,22 Zł
 ks 
Uniwersalny spray do zabijania owadów latających i pełzających z aktywnym składnikiem pochodzenia roślinnego. Nie pozostawia pozostałości ani zapachu.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.