0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty przeciwko owadom latającym » Ochrona domu Preparat Penta 250 Forte przed owadami latającymi i pełzającymi w pomieszczeniach
Nowy
Ochrona domu Preparat Penta 250 Forte przed owadami latającymi i pełzającymi w pomieszczeniachOchrona domu Preparat Penta 250 Forte przed owadami latającymi i pełzającymi w pomieszczeniach
*****

Ochrona domu Preparat Penta 250 Forte przed owadami latającymi i pełzającymi w pomieszczeniach

Preparat owadobójczy o działaniu kontaktowym i konsumpcyjnym do rozcieńczania wodą przeznaczony do nieprofesjonalnego stosowania w celu ograniczenia liczebności owadów latających - much i pełzających - mrówek w pomieszczeniach.

17,79 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktów

Penta 250 Forte jest preparatem izektycznym o działaniu kontaktowym i ogniochronnym w postaci wodnej zawiesiny do rozcieńczania wodą przed użyciem, przeznaczonym do nieprofesjonalnego stosowania w celu ograniczenia liczebności owadów latających - much i pełzających - mrówek wnikających ze środowiska zewnętrznego do pomieszczeń w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych, magazynach, sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, hotelach itp. Penta 250 Forte nie może być stosowana w miejscach przechowywania i przetwarzania żywności oraz w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy.

składniki aktywne

imidaklopryd 200 g/l tj. (2E)-1-[(6-chloropirydyn-3-ylo)metylo]-N-nitroimidazolidin-2-Imin i cypermetryna 50 g/l tj. (RS)-alfa-cyjano-3-fenoksybenzylan (1RS, 3RS, 1RS, 3SR)-3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan

Działanie preparatu

U zaatakowanych owadów powoduje blokadę receptorów acetylocholiny układu nerwowego. Drugą substancją czynną jest cypermetryna, która jest syntetycznym pyretroidem stosowanym głównie jako środek owadobójczy. U owadów działa jako szybko działająca neurotoksyna.

Przygotowanie płynu do aplikacji

Przed przygotowaniem cieczy użytkowej należy dokładnie wstrząsnąć zawartość butelki.Następnie odmierzoną ilość preparatu wlać do zbiornika urządzenia aplikacyjnego wypełnionego do połowy wodą i uzupełnić do określonej objętości, jednocześnie mieszając.Ciecz użytkową należy zużyć bezpośrednio po przygotowaniu.W przypadku przerwania aplikacji należy ją ponownie odpowiednio wymieszać.

Dawkowanie leku Penta 250 Forte

  • do likwidacji stadiów ruchomych owadów latających (much) 10 ml / 1 l wody / 20 m2
  • usuwanie stadiów ruchomych owadów pełzających (mrówek) 10 ml / 1 l wody / 20 m2

Specyfikacja warunków stosowania

  • Niszczenie stadiów ruchomych owadów latających - much: Przeciwko muchom wykonujemy na ogół pełne opryskiwanie ścian i sufitów, zwracając szczególną uwagę na miejsca ich gromadzenia się - muchy mają wrodzone zachowanie przebywania na nasłonecznionych ścianach lub w miejscach składowania śmieci, o ile nie są one wykorzystywane jako pokarm itp.
  • Niszczenie stadiów ruchomych owadów pełzających - mrówek: Wykonujemy opryski pełne lub pasmowe (barierowe) na typowych ścieżkach przemieszczania się owadów tj. wokół listew przypodłogowych, drzwi, wokół przewodów wentylacyjnych i centralnego ogrzewania, fug i szczelin itp.

Uwagi do zastosowań

  • produktu nie wolno stosować na świeżo malowane, wapnowane lub tynkowane powierzchnie.
  • Zrekultywowany obszar może być ponownie wykorzystany po wyschnięciu powierzchni.
  • Odkażany obszar musi być wentylowany przez co najmniej 1 godzinę.

Uwaga

Wszystkie podane tu dane mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkt biobójczy należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
Lampa Bros przeciw owadom
75,18 Zł
 ks 
Lampa owadobójcza skutecznie chroni pomieszczenia przed owadami latającymi w pokojach, domach, altanach ogrodowych i mniejszych budynkach gospodarczych.
Skladom podľa variantu
*****
Bros spray przeciw osom i szerszeniom aerozol
22,13 Zł
 ks 
Preparat przeznaczony do zabijania os i szerszeni, a także do niszczenia ich gniazd. Działa kontaktowo, bezpośrednio po użyciu.
Skladom podľa variantu
*****
Odstraszacz much Bros na okno
9,79 Zł
 ks 
Estetyczna forma wabienia owadów latających za pomocą kolorowego nadruku.
Skladom podľa variantu
*****
Wymienny wkład Bros do łapacza siatki
16,95 Zł
 ks 
Wkład wymienny do zewnętrznych pułapek na osy, szerszenie i muchy.
Skladom podľa variantu
*****
PROTECT aerozol na pluskwy
20,01 Zł
 ks 
Skuteczny preparat do niszczenia pluskiew.
Skladom podľa variantu
*****
Bros muchówka cylindryczna
1,60 Zł
 ks 
Muchomor sromotnikowy działa nieprzerwanie przez kilka miesięcy. bezwonny i bez zapachu.
Skladom podľa variantu
*****
Bros pułapka na osy i muchy z preparatem
27,96 Zł
 ks 
Służą do wyłapywania owadów w pomieszczeniu. Pułapki wieszamy w pewnej odległości od miejsca wypoczynku, tarasu, otwartego okna tak, aby owady przeleciały obok zanim dotrą do miejsca, które
Skladom podľa variantu
Biolit plus zamienny płyn uzupełniający przeciw muchom i komarom 30 nocy
29,99 Zł
 ks 
Wymienny wkład płynny Biolit Plus przeznaczony jest do odstraszacza elektrycznego Biolit Plus.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.