0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nowy
FerobandFeroband
*****

Feroband

Pasek samoprzylepny z feromonem do monitorowania moli spożywczych.

3,00 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Jednostronnie klejący pasek papieru wyposażony w feromon gwarantujący skuteczne odławianie samców 4 gatunków moli spożywczych - ćmy magazynowej (Ephestia elutella), ćmy mącznej (Ephestia kuehniella), ćmy dzięcioła (Ephestia cautella) i ćmy pieprzowej (plodíte interpunctella).

Zalety produktu

  • Jest to feromonowy pasek samoprzylepny do monitorowania występowania moli spożywczych.Zaletą paska samoprzylepnego jest łatwość użycia.
  • Można go zawiesić w dowolnym miejscu za pomocą haczyka.
  • Pułapka jest mała i przenośna.
  • Pasek samoprzylepny jest w stanie przyciągnąć mole z dużego promienia, dzięki czemu jedna pułapka wystarcza na powierzchnię 500 m3. Wabienie, a tym samym skuteczność na mole spożywcze jest potwierdzona zarówno badaniami laboratoryjnymi, jak i zastosowaniem w praktyce.
  • Celem pułapki jest przerwanie rozmnażania się moli spożywczych, a tym samym uniemożliwienie składania jaj w żywności. Jej zainstalowanie nie spowoduje więc natychmiastowej likwidacji osobników dorosłych, ale zapewni, że larwy nie będą pojawiać się w żywności.

Wymiar FEROB i

290 x 165 x 100 mm

Produkt biobójczy należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Bros do tępienia moli szafowych
14,90 Zł
 ks 
Wysoce skuteczny spray przestrzenny do zwalczania moli szafowych.
Skladom podľa variantu
*****
Ferokap pasek samoprzylepny dla moli
2,34 Zł
 ks 
Pasek samoprzylepny z feromonem w rolce do monitorowania moli spożywczych.
Skladom podľa variantu
*****
Feroset tetra
3,28 Zł
 ks 
Służy do sygnalizowania obecności jaj pyralidów, których gąsienice są ważnymi szkodnikami żywności pochodzenia roślinnego.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Dressband
4,41 Zł
 ks 
Feromonowa listwa samoprzylepna do monitorowania ćmy w szafie.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.