0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu

Karate Zeon

Karate Zeon to najlepiej sprzedający się na świecie środek owadobójczy w formie kapsułek. Stosuje się go poprzez rozpuszczenie ich w wodzie. Stosuje się go do ochrony upraw leśnych i rolniczych zarówno przed owadami żerującymi, jak i ssącymi, takimi jak: pilarzowate, liściowce, chrząszcze krótkopędowe, wołki rzepakowe, gąsienice ziemniaka i wiele innych. Doskonale sprawdza się na brzoskwiniach, czosnku, grochu, bobiku, jabłoni, a także na roślinach ozdobnych, drzewach owocowych, kapustnych i wielu innych warzywach.

Należy do grupy syntetycznych lekkostabilnych pyretroidów. Substancje te zaburzają układ nerwowy owada, powodując jegogwałtowną śmierć. Po kilku minutach owad staje się zdezorientowany, przestaje jeść, zostaje sparaliżowany i ginie.

Karate Zeon służy również jako repelent do ochrony roślin oraz jako środek zapobiegający przenoszeniu różnych wirusów przez owady. Charakteryzuje się szybką skutecznością i długim działaniem resztkowym. Działa na owady jak trucizna dotykowa i ogniowa.

Jego główne cechy to długotrwały ekran owadobójczy, wysoki odzysk, bardzo szybki początek działania owadobójczego, niskie dawki, niezależność od faz rozwojowych upraw i niezawodne działanie w niskich temperaturach.

Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.