0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Tekstylia i folie » Mole netto a90
Mole netto a90Mole netto a90
*****

Mole netto a90

Siatki (17 x 17 mm) wykonane z polipropylenu, nadają się do umacniania skarp przed erozją gleby, także pod dywany trawnikowe jako skuteczna ochrona przed kretami.

34,74 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Kret kopie, ale nie gryzie, więc materiałem może być tworzywo sztuczne.Stabilizowany UV, niezwykle wytrzymały.Rozmiar oczek to 17x17mm.Aby zabezpieczyć trawnik przy zakładaniu, należy najpierw odchwaszczać teren - spryskać 2-3 razy herbicydem totalnym, następnie ułożyć na terenie, (zachodzące na siebie spoiny 20cm, związać spoiny).Nie zapomnieć również o zabezpieczeniu boków terenu, który chcemy zabezpieczyć.Następnie ułożyć na siatce 15-20cm glinki.Przyjazny dla środowiska, nadaje się do recyklingu i nie wchłania się.Główne zastosowanie to przede wszystkim zakładanie trawnika i renowacja terenów, gdzie układa się go w warstwie przepuszczalnej pod dywanem z trawy.

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
*****
Włóknina brązowo-czarna stabilizowana uv 70 g/m2
504,36 Zł
 ks 
Agrowłóknina w kolorze brązowo-czarnym dzięki swojej dwukolorowości nadaje się na różne materiały dekoracyjne jako podkład pod korę, zapobiega wzrostowi chwastów i nadmiernemu parowaniu z
Skladom podľa variantu
Ekran ogrodowy z siatką 45%
148,29 Zł
 ks 
Parawan ogrodowy z siatką z dzianiny raglanowej do zacieniania roślin, kącików wypoczynkowych, szklarni.Procent zacienienia wynosi 45%.
Skladom podľa variantu
*****
Folia - blacha stabilizowana agro uv
108,55 Zł
 ks 
Agrofilm nadaje się do stosowania w zakrywaniu polietylenów i tuneli polowych. Jest stabilizowany przed promieniowaniem ultrafioletowym i powinien wytrzymać 2 lub więcej lat.
Na zamówienie
Plandeka pvc szara 900 g/m2
336,12 Zł
 ks 
Pokrywa z PCV do uniwersalnego zastosowania.Kolor - szary.
Na zamówienie
Ekran ogrodowy z siatką 65%
313,52 Zł
 ks 
Parawan ogrodowy z siatką z dzianiny raglanowej do zacieniania roślin, kącików wypoczynkowych, szklarni.Procent zacienienia wynosi 65%.
Skladom podľa variantu
*****
Włóknina biała stabilizowana uv 17 g/m2
10,07 Zł
 ks 
Tkanina osłonowa, chroni rośliny przed zimnem i szkodnikami. stabilizowana na UV.
Skladom podľa variantu
*****
Marnet do warzyw i kwiatów
12,76 Zł
 ks 
Siatka podtrzymująca Marnet przeznaczona jest do pionowej uprawy ogórków oraz wszystkich warzyw pnących i roślin ogrodowych.
Na zamówienie
Plandeka pvc szara 670 g/m2
291,86 Zł
 ks 
Pokrywa z PCV do uniwersalnego zastosowania.Kolor - szary.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.