0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Twój oryginałTwój oryginał

Twój oryginał

SAVO Original jest przeznaczony do dezynfekcji wody i powierzchni w domu i od ponad 30 lat cieszy się dużym uznaniem konsumentów. Jego zastosowanie jest wszechstronne. Niezawodnie usuwa niebezpieczne wirusy i bakterie, które zarażają powierzchnie w domu oraz wodę w studniach i basenach.

12,47 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

SAVO Original przeznaczony jest do dezynfekcji wody i powierzchni w domu i od ponad 30 lat cieszy się dużym uznaniem konsumentów. Jego zastosowanie jest wszechstronne, niezawodnie usuwa groźne wirusy i bakterie, które zarażają powierzchnie w domu oraz wodę w studniach i basenach. Jego niezawodność gwarantuje również ponad 30-letnie stosowanie w instytucjach i w służbie zdrowia do dezynfekcji powierzchni i podłóg.

Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni i płaszczyzn

Do mycia i dezynfekcji podłóg, mebli, narzędzi kuchennych i higienicznych.Stosować roztwór z 1 l SAVO Original i 10 l wody.Silne zabrudzenia usuwać najpierw mechanicznie.Zabawki, przedmioty i powierzchnie mające kontakt z żywnością po 30 minutach spłukać wodą pitną.

Dezynfekcja wody pitnej w studniach

Dozować 20 ml SAVO Original na każde 1000 l wody pitnej. Powierzchnię wody skropić rozcieńczonym roztworem SAVA (np. wymieszanym w wiadrze lub czajniku). Po 30 minutach woda jest zdezynfekowana i jednocześnie następuje rozkład substancji czynnej.

Dezynfekcja i usuwanie glonów w basenach kąpielowych

SAVO Original jest produktem przeznaczonym do dezynfekcji basenów, zastępuje szok chlorowy w programie basenowym.

Produkty powiązane
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.