0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy granulowane » Cererit z guanem dla drzew owocowych
Cererit z guanem dla drzew owocowychCererit z guanem dla drzew owocowych
*****

Cererit z guanem dla drzew owocowych

Cererit z guano to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania drzew owocowych.

31,22 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakteristika produktu

Cererit s guanom na ovocné stromy a ovocné kríky je organominerálne granulované hnojivo so stopovými prvkami, určené na výživu ovocných stromov a ovocných kríkov.

Chemické a fyzikálne vlastnosti

Celkový dusík ako N 6,5%; Celkový fosfor ako P_O_ 8,5%; Celkový draslík ako K_O 8,5%

Rozsah a spôsob použitia

Odporúčaná dávka hnojiva cereritu s guanom na ovocné stromy a ovocné kríky sa rovnomerne rozhodí okolo pestovaného stromu, kríku apod a vhodným nástrojom sa zapraví do pôdy. Potom pohnojené stromy a kríky dostatočne zalejeme. Ovocné stromy a kríky hnojíme 2x v období od marca do septembra v dávke pre ovocné stromy 125 - 150 g na 1 m2 a ovocné kríky v dávke 75 - 100 g na 1 m2.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Działanie
Wapno azotowe forestina
41,89 Zł
 ks 
Wapno azotowe wzbogaca glebę w azot i wapń.Służy do odkażania gleby, zwłaszcza przed chorobami grzybowymi, a tym samym zapobiega zgorzeli kapustnych i kapustnych.W znacznym stopniu niszczy równ
Skladom podľa variantu
*****
Działanie
Forestina jesienny nawóz do iglaków
36,85 Zł
 ks 
Jesienny nawóz do iglaków to magnezowo-potasowy nawóz krystaliczny, który dostarcza iglakom i innym drzewom ozdobnym niezbędnych składników pokarmowych do udanego przezimowania.
Skladom podľa variantu
*****
Obornik koński "Vanov"
28,60 Zł
 ks 
Obornik koński jest produktem granulowanym (granulat), dzięki czemu granulki pęcznieją w kontakcie z wodą, stopniowo uwalniając składniki odżywcze. Obornik w naturalny sposób zwiększa zawart
Skladom podľa variantu
*****
Floria truskawek i innych małych owoców
38,30 Zł
 ks 
Jest to bardzo skuteczny i szybko działający nawóz dwuskładnikowy, idealne źródło materii organicznej i składników pokarmowych dla truskawek, malin, agrestu, porzeczek, jeżyn itp.
Skladom podľa variantu
*****
Plantacote 6m
31,22 Zł
 ks 
Specjalny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych. Plantacote zapewnia uprawom poddanym zabiegom równomierne zaopatrzenie w N, P, K, Mg i wszystkie pierwiastki śladowe.
Skladom podľa variantu
*****
Superfosfat
38,16 Zł
 ks 
Superfosfat jest nawozem fosforowym o szerokim zastosowaniu w ogrodzie.Nadaje się do podstawowego nawożenia gleby pod wszystkie rodzaje upraw na wszystkich rodzajach gleb.Stosuje się go wiosną i j
Na zamówienie
Nawóz Forestina do ziemniaków
50,03 Zł
 ks 
Granulowany nawóz do ziemniaków jest idealny do podstawowego nawożenia gleby przed wiosennym sadzeniem ziemniaków.
Skladom podľa variantu
Mocznik
36,75 Zł
 ks 
Mocznik jest uniwersalnym, jednoskładnikowym, bogatym w azot nawozem, który może być stosowany praktycznie do wszystkich upraw, niezależnie od rodzaju gleby.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.