0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Nawozy » Nawozy płynne » Agro nawóz rośliny wewnętrzne
Agro nawóz rośliny wewnętrzneAgro nawóz rośliny wewnętrzne
*****

Agro nawóz rośliny wewnętrzne

Nawóz sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin domowych.

15,64 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakteristika produktu

Agro kvapalné hnojivo na izbové rastliny podporuje zdravý rast kvetov izbových rastlín. Jednoduchá aplikácia.

Dávkovanie

Hnojivo používame vo forme zálievky. Pred použitím obsah dôkladne potraste. 15 ml hnojiva (vrchnák na fľaši) nalejte do 2 L vody a zamiešajte. Takto pripraveným roztokom prihnojujte jeden krát za 14 dní počas vegetáčného obdobia, t.j. apríl-október. Vždy prihnojujute na vlhký substrát.

Zloženie

NPK 6-5-5

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
*****
Żywicielskie nawożenie iglaków i drzew ozdobnych
64,08 Zł
 ks 
Zawartość głównych pierwiastków (NPK) oraz znaczny udział magnezu gwarantuje wystarczające kompleksowe odżywianie iglaków i drzew ozdobnych przez cały sezon wegetacyjny.
Skladom podľa variantu
*****
Drzewa ozdobne Kristalon
28,10 Zł
 ks 
Rozpuszczalny w wodzie uniwersalny nawóz z mikroelementami, przeznaczony do wszystkich rodzajów drzew ozdobnych (liściastych i iglastych), krzewów i róż.
Skladom podľa variantu
*****
Wióry cererytowe
9,09 Zł
 ks 
Cererite to bezchlorkowy nawóz granulowany z mikroelementami przeznaczony do odżywiania owoców, warzyw, chmielu i roślin ozdobnych.
Skladom podľa variantu
*****
Darina 4
15,97 Zł
 ks 
Nawóz wytwarzany na bazie naturalnego organicznego surowca mineralnego, który powstaje w warstwach przydennych w ciągu kilku tysiącleci z obumarłych roślin, organizmów żywych, składników min
Skladom podľa variantu
*****
Superfosfat
36,86 Zł
 ks 
Superfosfat jest nawozem fosforowym o szerokim zastosowaniu w ogrodzie.Nadaje się do podstawowego nawożenia gleby pod wszystkie rodzaje upraw na wszystkich rodzajach gleb.Stosuje się go wiosną i j
Skladom u dodávateľa
*****
Hoštice org. nawożenie drzew iglastych
23,79 Zł
 ks 
Gęsty nawóz organiczny do iglaków zawierający obornik krowi i koński, róg i naturalne guano.
Skladom podľa variantu
*****
Plantacote 6m
30,16 Zł
 ks 
Specjalny nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych. Plantacote zapewnia uprawom poddanym zabiegom równomierne zaopatrzenie w N, P, K, Mg i wszystkie pierwiastki śladowe.
Skladom podľa variantu
*****
Paralux
29,46 Zł
 ks 
Nawóz dolistny o działaniu kondycjonującym rośliny i pozytywnym wpływie na smak owoców, w formie oprysku. Zwiększa objętość liści, płodność roślin i jakość owoców.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.