0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Macho ManMacho Man
Macho ManMacho ManMacho Man
*****

Macho Man

Środek w formie oprysku do likwidacji mchu z dachów, szklarni, werand, podszycia, chodników, nagrobków, kortów tenisowych itp.

56,19 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Preparat do likwidacji mchu z dachów, szklarni, werand, podcieni, chodników, nagrobków, kortów tenisowych itp. usuwa mech i zielonkawe osady w prosty sposób bez działania mechanicznego. Zapobiega ich dalszemu powstawaniu, a więc działa również profilaktycznie.

Instrukcja użytkowania

Środek stosować za pomocą opryskiwacza ogrodowego.Rozcieńczyć jedną część koncentratu z 4 częściami wody (na 100 m2 1L koncentratu + 4L wody).Spryskać opryskiwaną powierzchnię ilością cieczy roboczej wystarczającą do nasiąknięcia mchu i warstw zielonych.Środek stosować przy suchej pogodzie, aby umożliwić odpowiednio długie działanie środka.Nie spłukiwać! Środek powoduje obumieranie mchu i porostów, które po pewnym czasie są usuwane przez działanie wiatru i deszczu.Usuwanie mechaniczne nie jest konieczne.Cienka warstwa nadmiaru środka na opryskiwanej powierzchni ulega stopniowemu rozkładowi w wyniku fotoutleniania.Środek nie uszkadza materiału podłoża!

 

Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia. Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Roundup express 6h
58,53 Zł
 ks 
Środek do zwalczania chwastów wieloletnich i rocznych już po 6 godzinach.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Herbiclean al
56,05 Zł
 ks 
Pierwszy naturalny herbicyd totalny zwalczający chwasty, glony i mchy.
Skladom podľa variantu
Nowy
Miejski wymienny wkład gazowy 1765
46,02 Zł
 ks 
Wymienny nabój gazowy do palnika do chwastów City 1760.
Skladom podľa variantu
*****
Dicopur m750
12,84 Zł
 ks 
Środek chwastobójczy do zwalczania wrażliwych chwastów dwuliściennych w zbożach, na łąkach, trawnikach, pastwiskach i uprawach nasiennych traw.
Skladom u dodávateľa
*****
Nowy
Thermoflammbio classic
151,66 Zł
 ks 
Bezchemiczne zwalczanie chwastów - lekki i kompaktowy, wygodny w obsłudze.
Skladom u dodávateľa
*****
Nowy
Komfort Thermoflammbio
207,00 Zł
 ks 
Bezchemiczne zwalczanie chwastów - łatwiejsza i bardziej komfortowa obsługa.
Skladom podľa variantu
*****
Puma extra
182,21 Zł
 ks 
PUMA EXTRA (Hirsefrei extra) środek chwastobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do zwalczania owsa głuchego, miotły zbożowej, lucerny pospolitej i innych jednorocznych chwastów jednoliścienny
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Roundup classic pro
129,35 Zł
 ks 
Roundup Klasik Pro jest herbicydem totalnym (koncentratem) o działaniu systemicznym do opryskiwania dolistnego w celu zwalczania chwastów.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.