0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Preparaty przeciw chorobom grzybiczym » Biologiczne » Magia natury szklarni chroni koncentrat
Magia natury szklarni chroni koncentratMagia natury szklarni chroni koncentrat

Magia natury szklarni chroni koncentrat

Naturalny preparat - wyciąg z ziół wykorzystujący wszystkie znane efekty ziołowe.Wspomaga wzrost i obfite kwitnienie roślin balkonowych.Utrzymuje witalność, zdrowie i zmniejsza stres roślin balkonowych (susza, wysokie temperatury itp.).

13,84 Zł
 ks

Niedostępne

Charakterystyka produktu

  • NATURE'S BALL PROTECT to koncentrat ziół.Naturalny aktywator wzrostu z odżywieniem.Jest to wodny ekstrakt ziołowy z przewagą sagebrush.
  • Preparat zawiera niewielkie ilości składników pokarmowych (N, P, K, Mg Ca) i pierwiastków śladowych (Fe, Zn, Cu, Mn), które zawarte są w preparacie w formie akceptowalnej dla roślin.
  • Wspomaga wzrost, plonowanie i wigor roślin uprawianych w szklarniach, cieplarniach i witrynach szklanych, zwiększając jednocześnie ich odporność na czynniki stresowe.
  • Zioła zawarte w tym preparacie znane są z dobrego działania przeciwko gąsienicom motyli czy larwom gąsienic ziemniaka. Działają również przeciwko mszycom, ćmom i roztoczom.

Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Należy przestrzegać zalecanego dawkowania.

Zakres i zastosowanie oprysku

  • dawka - 4 ml / 1 L wody - opryskiwanie, podlewanie - od kwietnia do września. Stosowanie przez opryskiwanie lub podlewanie w okresie wegetacji (raz na 7 dni)

Środek ochrony roślin należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Mieszanka ziołowa Natura na pleśń
46,46 Zł
 ks 
100% naturalny produkt.Mieszanka ziołowa na pleśń to mieszanka mielonego cynamonu i goździków w papierowej torebce do herbaty.
Skladom podľa variantu
*****
Bezpiecznie
Bioton
22,05 Zł
 ks 
Środek o działaniu fizycznym do zwalczania mączniaka rzekomego na pomidorach, dyniowatych, agreście, porzeczkach, winorośli, różach i innych roślinach. Ilość wystarczająca do przygotowania
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Clonoplus
20,91 Zł
 ks 
Produkt poprawia jakość systemu korzeniowego roślin, co prowadzi do lepszej witalności i naturalnej obrony roślin.
Skladom u dodávateľa
*****
Bezpiecznie
Polyversum
28,54 Zł
 ks 
Biologiczny preparat do ochrony roślin przed chorobami grzybowymi.
Skladom podľa variantu
Nowy
Wodorowęglan Natura
42,37 Zł
 ks 
Wodorowęglan sodu wzmacnia naturalną ochronę roślin przed mączniakiem i parchem. 100% naturalny produkt.
Skladom podľa variantu
*****
Bezpiecznie
Altela
42,28 Zł
 ks 
Biologiczny preparat do ograniczania chorób grzybowych (grzyba, parcha) ziemniaków, pomidorów, truskawek, warzyw, drzew owocowych i winorośli.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.