0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Deltacaps 50 csDeltacaps 50 cs
Deltacaps 50 cs
*****

Deltacaps 50 cs

Preparat przeciw owadom pełzającym - EXTRA STRONG. Płynny koncentrat do opryskiwania przeciwko owadom pełzającym o szybkiej i natychmiastowej reakcji oraz długotrwałym działaniu.

21,28 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

Środek odstraszający owady pełzające - EXTRA STRONG. Płynny koncentrat do stosowania w formie sprayu przeciwko owadom pełzającym o szybkiej i natychmiastowej reakcji oraz długotrwałym działaniu.

składnik aktywny

Deltametryna 50 g/L (5%), pyretroid
formuła: koncentrat emulgujący (CS)
biocyd (środek owadobójczy) do użytku konsumenckiego.

Zalety stosowania

  • szybka i natychmiastowa reakcja
  • niezwykle skuteczny
  • długotrwały efekt
  • akcja kontaktowa
  • substancja czynna nie wyparowuje

Zakres stosowania

Do ochrony przed pełzaniem w i wokół budynków mieszkalnych, apartamentów, budynków użyteczności publicznej i biurowych, hoteli, restauracji, kawiarni i barów, sklepów, magazynów, budynków komunalnych, pomieszczeń niemieszkalnych, obiektów służby zdrowia, przemysłu spożywczego i środków transportu. Nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Mechanizm działania

substancja czynna preparatu Deltacaps 50CS, należąca do syntetycznych pyretroidów, działa na owady kontaktowo i charakteryzuje się zarówno szybkim początkiem działania, jak i długą skutecznością rezydualną. Substancja czynna preparatu nie ulega odparowaniu.

Instrukcja użytkowania

Prípravok zrieďte vodou na 1% pracovnú zmes. Pri použití 5 litrového postrekovača nalejte do nádrže asi 1-2 litre vody, pridajte 50 ml prípravku a doplňte vodou do 5 litrov. Dobre premiešajte, postrekovač natlakujte a aplikujte postrekom v dávkach 50 ml nariedeného prípravku na každý m2 ošetrenej plochy, t.z. 5l zarobeného postreku na 100m2 . Postrek aplikujte priamo na hmyz, na miesta výskytu a predpokladaného výskytu, na jeho cestičky a do jeho úkrytov. Na podlahu okolo stien, do kútov, okolo podlahových líšt, do škár a prasklín apod. Zasiahnutý hmyz uhynie za 1 až 24 hod. Pri pretrvávajúcom zamoreniu postrek opakujte podľa potreby v jednomesačných intervaloch. Po postreku zaistite dôkladné vetranie. Priestory môžu byt znovu používané a ľudia do nich môžu vstupovať po dokonalom zaschnutí postreku, minimálne za 2 hod. Ak boli postrekom kontaminované povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami alebo
karmy, umyć je dokładnie wodą z detergentem.

Dawkowanie

50 ml produktu w 5 litrach wody na 100m2

 

Produkt biobójczy należy stosować w sposób bezpieczny.Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Rysunki mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
Biolite plus przeciwko mrówkom
33,39 Zł
 ks 
BIOLIT PLUS przeciw mrówkom to wysoce skuteczny i trwały oprysk powierzchniowy do zwalczania mrówek i innych owadów pełzających w domu.
Skladom podľa variantu
*****
Proszek Somi przeciwko owadom pełzającym
35,34 Zł
 ks 
Produkt przeznaczony jest do bezpośredniego stosowania poprzez opylanie przeciwko owadom pełzającym takim jak mrówki, karaluchy, szczury, płazińce, pająki, pchły itp.
Skladom podľa variantu
Spray ochronny dla owadów pełzających
35,57 Zł
 ks 
Produkt do stosowania wewnątrz pomieszczeń przeciwko owadom pełzającym prowadzącym skryty tryb życia, takim jak karaluchy, mrówki, pająki, pełzacze, pluskwy itp.
Skladom podľa variantu
*****
Biotoll faracid plus ant spray
26,13 Zł
 ks 
Długotrwały spray owadobójczy przeciwko mrówkom faraona.
Skladom podľa variantu
*****
Spray ochronny przeciwko pluskwom i pchłom
64,33 Zł
 ks 
Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych do zwalczania pasożytów takich jak płazińce i pchły. Gwarantuje doskonałe działanie odstraszające i długotrwałą skuteczność. Prod
Skladom podľa variantu
*****
Kreda ferdo plus
9,26 Zł
 ks 
Preparat owadobójczy w postaci kredy, służy do ochrony przed mrówkami w pomieszczeniach zamkniętych.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Imidasect przynęta do pułapek na karaluchy
19,05 Zł
 ks 
Wysoce skuteczna przynęta w postaci domków przeciwko karaluchom i prusakom.
Skladom podľa variantu
*****
Formitox extra
11,21 Zł
 ks 
Zatrucie w postaci krystalicznego proszku przeciwko mrówkom.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.