0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Produkty do zwalczania szkodników » Biologiczne » Klej w sprayu do ochrony drzew Vermifix
Klej w sprayu do ochrony drzew VermifixKlej w sprayu do ochrony drzew Vermifix
Klej w sprayu do ochrony drzew Vermifix
*****

Klej w sprayu do ochrony drzew Vermifix

Klej w sprayu przeznaczony jest do zabezpieczania drzew przed pełzającymi szkodnikami, a także do przygotowywania wszelkiego rodzaju pułapek klejowych.

34,96 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakterystyka produktu

  • Klej w aerozolu przeznaczony jest do ochrony drzew przed szkodnikami pełzającymi, a także do przygotowywania wszelkiego rodzaju pułapek klejowych.Klej można rozpylać bezpośrednio na dojrzałą korę drzew, najlepiej w odległości 5-10 cm cienką warstwą, gdyż świeżo nałożony klej w grubszej warstwie ma tendencję do spływania.W ten sposób powstaje bariera, która nie pozwoli szkodnikom pełzającym przedostać się do korony drzewa i spowodować ewentualnych uszkodzeń owoców.Klej można również rozpylać na różne materiały, takie jak karton, folia itp.Tak przygotowane pułapki można zawiesić w koronie drzew lub wbić w glebę obok rośliny i wykorzystać do unieruchomienia gąsienic, larw i dorosłych stadiów szkodliwych owadów.
  • Lepka powierzchnia jest w pełni aktywna następnego dnia po zastosowaniu.Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
  • Pułapka jest skuteczna na mrówki (Formica), przędziorki (Larentiinae), pączki (Parthenolecanium) i inne owady pełzające.

Zalety produktu

  • Klej w sprayu nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie nie można zastosować pasków samoprzylepnych do ochrony drzew i roślin. Dzięki temu dobrze chroni krzewy lub młode drzewa, których pień nie jest jeszcze na tyle mocny, aby zastosować paski samoprzylepne. Klej tworzy w ten sposób 100% barierę przed pełzającymi szkodnikami nawet na grubych pniach. Ponadto łatwa metoda aplikacji w sprayu sprawia, że produkt ten jest niezastąpionym pomocnikiem w sadach i ogrodach.
  • Klej nie jest fitotoksyczny (trujący dla roślin), dlatego nadaje się do bezpośredniego stosowania na drzewach i roślinach.

Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.Dane techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.Zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Płytki klejowe Bio Plantella do cebuli i czosnku
26,76 Zł
 ks 
Płytki samoprzylepne do ochrony cebuli, porów i czosnku przed szkodnikami.
Skladom podľa variantu
*****
Płytki klejące białe biotomalne
21,89 Zł
 ks 
Bio ochrona w śliwach przed mączniakiem śliwowym i żółtym, w jabłoniach przed mączniakiem jabłoniowym, a w kapustnych przed zarazą kapuścianą.
Skladom podľa variantu
*****
Płytki klejące niebieskie biotomalne
21,89 Zł
 ks 
Sygnalizacja pomocnicza. Bioochrona szklarni i szklarni przed szkodnikami.
Skladom podľa variantu
*****
Płytki klejące żółte biotomalne
21,89 Zł
 ks 
Bio ochrona dla szklarni i cieplarni przed molami, mszycami, żałobnikami i miniarami liściowymi oraz dla ogrodów przed ćmami skoczkami, mączlikami, mszycami i ćmami.
Skladom podľa variantu
*****
Paski samoprzylepne Stromset
12,28 Zł
 ks 
Paski samoprzylepne Stromset służą do odławiania szkodliwych owadów pełzających po drzewach w ogrodach i sadach.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Natura mieszanka ziołowa na roztocza
43,35 Zł
 ks 
produkt w 100% naturalny.Mieszanka ziołowa na roztocza to mieszanka cynamonu i mydlnicy lekarskiej w torebce papierowej z herbatą.
Skladom podľa variantu
*****
Stopset żółte płyty klejowe
12,84 Zł
 ks 
Tablice lepowe do odławiania szkodliwych owadów takich jak ćmy, żałobnice, warchlaki, imago mszyc latających, ćmy skaczące, miniarki, wciornastki, warchlaki.
Skladom podľa variantu
*****
Deski samoprzylepne Stopset białe
12,84 Zł
 ks 
Służy do odławiania szkodliwych owadów takich jak: mączlik jabłoniowy, mączlik śliwowy, mączlik żółty.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.