0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Apollo 50 scApollo 50 sc
*****

Apollo 50 sc

Preparat w formie płynnego koncentratu, przeznaczony do niszczenia jaj i pierwszych stadiów ruchliwych roztoczy na drzewach owocowych, winorośli i roślinach ozdobnych.

11,43 Zł
 ks

Skladom podľa variantu

Charakteristika produktu

Selektívny akaricíd vo forme tekutého dispergovateľného koncentrátu, určený na ničenie vajíčok a prvých pohyblivých štádií roztočcov na ovocných drevinách, viniči hroznorodom a okrasných rastlinách.

Účinná látka

500g/l clofentezin

Výhody použitia

  • spoľahlivá účinnosť
  • krátka ochranná doba
  • široký termín použitia

Pôsobenie prípravku

 Apollo je špecifický kontaktný akaricíd, hubiaci vaj´čka a prvé pohyblivé štádia roztočcov. Dospelé jedince nehubí, preto pri aplikácii na rozvinutú populáciu roztočcov, zahrňujúcu aj dospelé jedince, sa účinok prejav&y

Produkty powiązane
Skladom u dodávateľa
Kaiso sorbie
120,24 Zł
 ks 
Preparat owadobójczy w formie granulatu dyspergowanego w wodzie, przeznaczony do ochrony zbóż, buraków cukrowych, pastewnych i rzepaku przed owadami ssącymi i żerującymi.
Skladom podľa variantu
*****
Sanium ultra
11,90 Zł
 ks 
Środek w postaci emulsji olej w wodzie przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy szkodników zwierzęcych na wielu uprawach.
Skladom podľa variantu
*****
Nowy
Nissorun 10wp w butelce z rozpylaczem
13,68 Zł
 ks 
Preparat w aerozolu do bezpośredniego stosowania przeciwko roztoczom o szerokim spektrum działania.
Skladom podľa variantu
*****
Sanium ultra AL
44,87 Zł
 ks 
Środek owadobójczy w formie płynnej do bezpośredniego stosowania bez rozcieńczania (gotowy do użycia) przeznaczony do ochrony warzyw, ziół i drzew owocowych.
Skladom podľa variantu
*****
Siła 1,5 g
1 226,13 Zł
 ks 
Unikalne rozwiązanie przeciwko larwom mączniaka kukurydzianego. Ochrona działek z silnym występowaniem mączniaka kukurydzianego.
Skladom podľa variantu
*****
Metarex M
9,74 Zł
 ks 
Granulowany preparat przynętowy z substancją czynną zwalczający wszystkie rodzaje ślimaków i pomrowów w uprawach rolniczych i ogrodniczych.
Skladom podľa variantu
*****
Pirimor 50 wg
523,76 Zł
 ks 
PIRIMOR 50 WG jest środkiem w formie oprysku, selektywnym, aftycznym, przeznaczonym do zwalczania mszyc ssących w rolnictwie i leśnictwie.
Skladom u dodávateľa
Coragen 20 sc
1 883,34 Zł
 ks 
Nowy środek owadobójczy do stosowania w kukurydzy, ziemniaku, jabłoni i winorośli przeciwko szkodnikom korozyjnym.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.