0915 / 420 295 | PO - PIĄ 9:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Koszyk
0,00 Zł

Menu
Calypso 480 scCalypso 480 sc
*****

Calypso 480 sc

Preparat w formie koncentratu zawiesinowego do ochrony rzepaku, drzew owocowych, winorośli, warzyw, ziemniaków i roślin okry przed ssakami i owadami żrącymi.

1 336,40 Zł
 ks

Niedostępne

Charakteristika produktu

Postrekový insekticídny prípravok vo forme suspenzného koncentrátu na riedenie vodou na ochranu repky olejnej, ovocných drevín, viniča, zeleniny, zemiakov a okrasných rastlín proti cicavému a žravému hmyzu.

Účinná látka

Calypso 480 SC obsahuje novú účinnú látku thiacloprid zo skupiny chloronicotinilov. Pôsobí kontaktne i požerovo a má vynikajúce systémové vlastnosti. Originálny spôsob účinku spočíva v narušení prenosu impulzov vo vnútri nervového systému hmyzu. Mechanizmus je obdobný ako u acetylcholinesterázy, avšak thiacloprid je len pomaly inaktivovaný. Jeho trvalé pôsobenie vedie k celkovej disfunkcii nervového systému a následne k usmrteniu cieľového o

Produkty powiązane
Skladom podľa variantu
Nowy
Benevia
77,00 Zł
 ks 
Środek owadobójczy w formie olejowego koncentratu zawiesinowego (OD) do ochrony ziemniaków, truskawek i warzyw przed szkodnikami żrącymi i ssakami.
Skladom podľa variantu
*****
Sanium ultra AL
46,07 Zł
 ks 
Środek owadobójczy w formie płynnej do bezpośredniego stosowania bez rozcieńczania (gotowy do użycia) przeznaczony do ochrony warzyw, ziół i drzew owocowych.
Skladom u dodávateľa
*****
- 13 %
Karate zeon 5 pl
9,00 Zł
 ks 
Środek owadobójczy w aerozolu w progresywnej formulacji - mikrokapsułce (CS), przeznaczony do ochrony upraw rolnych przed szkodnikami ssącymi i żrącymi.
Skladom podľa variantu
*****
Sanium stick pałeczki owadobójcze
39,04 Zł
 ks 
Preparat owadobójczy w formie pałeczek do roślin przeznaczony do ochrony roślin ozdobnych w pomieszczeniach przed mszycami i molami do 9 tygodni.
Skladom u dodávateľa
*****
Nebulizator Mospilan 20 sp
12,93 Zł
 ks 
Systemowo działający środek owadobójczy w butelce z rozpylaczem do bezpośredniego stosowania o szerokim spektrum działania.
Skladom podľa variantu
*****
Sanium ultra
13,50 Zł
 ks 
Środek w postaci emulsji olej w wodzie przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy szkodników zwierzęcych na wielu uprawach.
Skladom u dodávateľa
*****
Vertimec 018 ec
23,15 Zł
 ks 
Preparat opryskowy w formie koncentratu, przeznaczony do ochrony warzyw, roślin okrywowych, chmielu i roślin ozdobnych przed roztoczami, mączniakami i wciornastkami, w tym wciornastkiem zachodnim.
Skladom u dodávateľa
*****
Mospilan 20 sp
4,45 Zł
 ks 
Systemowo działający środek owadobójczy w postaci proszku rozpuszczalnego w wodzie o szerokim spektrum działania.
Możemy je zamieścić w celu analizy danych dotyczących odwiedzających, ulepszenia naszej strony internetowej, pokazania spersonalizowanych treści i zapewnienia Państwu wspaniałego doświadczenia na stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, otwórz ustawienia.